دوشنبه، ۱۹ خرداد ۹۳ - ۱۱:۵۲

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، رضا قوچان‌نژاد در مورد ديدار تدارکاتي تيم ملي فوتبال کشورمان برابر ترينيدادوتوباگو اظهار داشت: بازي خوبي بود…

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، رضا قوچان‌نژاد در مورد ديدار تدارکاتي تيم ملي فوتبال کشورمان برابر ترينيدادوتوباگو اظهار داشت: بازي خوبي بود و بازيکنان تيم ملي خيلي خوب بازي کردند. در نيمه اول فشرده و تاکتيکي بازي کرديم و معتقدم از لحاظ تيمي نيز بازي قابل قبولي را به نمايش گذاشتيم. در واقع از لحاظ تيمي خيلي خوب کار کرديم. با هم پرس و در نهايت با يک سيستم کامل حمله کرديم که باعث شد پيروز ميدان باشيم.

وي افزود: بازي چند روز پيش ترينيدادوتوباگو برابر آرژانتين را آناليز کرده بوديم و آرژانتين به سختي برابر اين تيم به گل رسيد.

قوچان‌نژاد خاطرنشان کرد: در نيمه اول حاج‌صفي گل بسيار زيبايي زد و در نيمه دوم هم تيم ايران بازي را خوب ادامه داد. بازي خوبي انجام داديم و اميدوارم تا هفته بعد که رقابت‌هاي جام جهاني آغاز مي‌شود، به همين صورت ادامه دهيم.

وي درباره گلي که برابر اين تيم به ثمر رساند گفت: روي يک حرکت خيلي قشنگ که با همکاري و پاسکاري بين من، حيدري و داژگه وجود داشت به گل رسيديم. حيدري از طرف راست با من پاسکاري کرد و بعد از آن پاسکاري که بين من و اشکان به وجود آمد در منطقه 18 قدم تشخيص دادم تا از چه زاويه‌اي توپ را وارد دروازه کنم که در نهايت با به ثمر رسيدن گل، فکر مي‌کنم گل قشنگي وارد دروازه ترينيداد و توباگو شد. اين گل به نظر من خيلي هم شيرين بود و البته شروع آن و همکاري تيمي که به‌وجود آمد بهتر و شيرين‌تر بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.