دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۶

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، رضا قوچان نژاد درباره شکست يک بر صفر برابر آرژانتين گفت: ديدار برابر آرژانتين هم شيرين بود…

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، رضا قوچان نژاد درباره شکست يک بر صفر برابر آرژانتين گفت: ديدار برابر آرژانتين هم شيرين بود و هم تلخ. از لحاظ تيمي، ايران بسيار خوب بود و فکر مي کنم يکي از بهترين بازيهاي خود را در اين مدت انجام داده ايم فقط از لحاظ نگرفتن نتيجه بازي ناراحت هستيم.

وي افزود:اميدوار هستم تا در مقابل بوسني نيز بازي خوبي را برگزار کنيم و سه امتياز اين ديدار را کسب کنيم. ما فقط به اين بازي فکر مي کنيم و بايد نتيجه خوبي بگيريم تا بتوانيم از گروه خود به دور بعد صعود کنيم. وضعيتمان اکنون مشخص است و فقط بايد ببريم.

قوچان نژاد در پاسخ به سوالي درباره عملکرد خود و هم تيمي هايش برابر آرژانتين اظهار کرد: به بازيکنان تيم افتخار مي کنم، چرا که همگي يکپارچه و متحد بازي کرده و زحمت کشيديم. از لحاظ تيمي ، هچي تيمي در جام جهاني مانند ما نبود. عملکردمان راضي کننده است و متاسفانه فقط امتياز براي زحمت هايمان نگرفتيم.

وي در پايان گفت: باتوجه به اينکه بازي سنگيني را برابر آرژانتين انجام داده ايم، کمي خسته هستيم. اما تمام تمرکز من و بازيکنان بر روي بازي با بوسني خواهد بود و بازي مقابل تيم آرژانتين را از ياد برده ايم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.