پنجشنبه، ۰۱ آبان ۹۳ - ۰۱:۱۴

به گزارش خبرنگار مهر، جواد زنجانی ظهر پنج شنبه در سومین جلسه کمیته ساماندهی آرد و نان گفت: 63 نانوایی آزاد پز برنامه…

به گزارش خبرنگار مهر، جواد زنجانی ظهر پنج شنبه در سومین جلسه کمیته ساماندهی آرد و نان گفت: 63 نانوایی آزاد پز برنامه و قیمت مناسب ندارند.

وی با تاکید به اینکه آنالیزهای مختلفی از سوی کارشناسان دستگاههای مرتبط با آرد و نان انجام شده است، اعلام کرد: توسط اتحادیه نانوایان قیمت و وزن مناسب برای نانوایی های آزادپز با نظارت دستگاههای متولی در نظر گرفته خواهد شد تا از نابسامانی در این حوزه جلوگیری شود.

فرماندار اردبیل تصریح کرد: علاوه بر این طرح سامانه جامع الکترونیکی توزیع آرد خام نیز جهت راحتی نانوایان به هنگام دریافت حواله نان و آسان نمودن شرایط حمل آن و جلوگیری از تخلفات، بنا به اعلام شرکت غله استان از اول آذر ماه در شهرستان اردبیل اجرا خواهد شد.

رئیس شورای اداری شهرستان اردبیل مشکل بهبود آرد و نان از نظر کمیت و کیفیت و کاهش صف های طولانی را از دغدغه های جدی مسئولان عنوان کرد و افزود: در راستای تأکیدات مقام عالی استان و نماینده محترم ولی فقیه در طول چند هفته گذشته بررسی های دقیق کارشناسی و بازدیدهای میدانی صورت گرفته است.

زنجانی تاکید کرد: کمیته ساماندهی آرد و نان شهرستان با هدف کاهش مشکلات موجود و رفع آن تا حصول به نتیجه لازم هر هفته با حضور مسئوولان ذی ربط و دستگاههای نظارتی و بازرسی و استانداردسازی برگزار خواهد شد.

وی از جمله اهداف تشکیل جلسات این کمیته را برخورد دستگاههای نظارتی و بازرسی و تعزیرات با متخلفین و سوء استفاده کننده گان و توزیع کننده گان خارج از شبکه آرد یارانه ای برشمرد.

فرماندار اردبیل همچنین با اشاره به ایام محرم الحرام و عزاداری حسینی بر تمهیدات لازم درخصوص تهیه نان و همچنین آرد برای نذورات این ایام توسط دستگاههای متولی تأکید کرد و از آمادگی متولیان در این امر خبر داد.

وی افزود: نظارت بر کیفیت آرد و نان تا حصول به نتیجه مطلوب، برنامه ریزی مناسب و فراهم آوردن رضایت عمومی ادامه خواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.