شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۰۵:۳۵

به گزارش خبرنگار مهر،‌ نناد لالوويچ رئیس فيلا با اشاره به تعيين میزبان‌هاي رقابتهای قاره‌ای و جهانی سال 2015 میلادی گفت: کشتی یک…

به گزارش خبرنگار مهر،‌ نناد لالوويچ رئیس فيلا با اشاره به تعيين میزبان‌هاي رقابتهای قاره‌ای و جهانی سال 2015 میلادی گفت: کشتی یک ورزش جهانی است. هدف ما از اعطای میزبانی به کشورهای مختلف این است که می‌خواهیم در این رشته رشد داشته و در سراسر جهان پیشرفت کند.

وی خاطرنشان کرد: تمرکزمان روی مشارکت و رشد بینندگان این رشته است و فکر می‌نم با چنین برنامه‌هایی می‌توانیم به این اهداف دست یابیم.

بنا بر اين گزارش،‌ فدراسیون جهانی کشتی به تازگي از میزبانی سه کشور کوبا، میانمار و جزایر مارشال برای برخي رقابتهای سال 2015 خبر داده كه اين كشورها سابقه‌اي در ميزباني مسابقات بين‌المللي كشتي ندارند و براي نخستين بار مسئوليت برگزاري اين پيكارها را عهده دار شدند.

کوبا میزبانی مسابقات قهرمانی آمریکا (پان امریکن) در رشته جوانان را پذیرفته و میانمار نیز مسابقات قهرمانی جوانان آسیا را میزبانی می‌کند. جزایر مارشال نیز که سال 2004 به عضویت فیلا در آمده، میزبان مسابقات قهرمانی اقیانوسیه در تمامی رده‌های سنی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.