چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۷:۳۴

حمدالله چاروسايي در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: اسامی نفرات دعوت شده به مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد اعلام شد….

حمدالله چاروسايي در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: اسامی نفرات دعوت شده به مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد اعلام شد.

سخنگوي ورزش و جوانان استان همدان افزود: در بین دعوت شدگان میثم مصطفی جوکار در وزن 86 کیلوگرم و جمال میرزایی در وزن 97 کیلوگرم دو سهمیه کشتی استان همدان در این مسابقات هستند.

وي بيان داشت: همچنين مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی روزهای 29 و 30 خردادماه جاری در سالن شهید بابایی شهرستان قزوین برگزار می شود.

چاروسايي اضافه كرد: مسعود کمروند دیگر کشتی گیر همدانی حاضر در انتخابی تیم ملی است که در وزن 66 کیلوگرم با نام استان مرکزی در رقابت شرکت می کند.

سخنگوي ورزش و جوانان استان همدان در ادامه با اشاره به برگزاري مسابقات چهارجانبه فوتسال گفت: در مسابقات چهارجانبه هفته جوان تیم آموزش و پرورش به عنوان قهرمانی دست یافت.

وي ابراز داشت: روز گذشته در دیدار رده بندی این رقابت ها دو تیم خبرنگاران ورزشی و منتخب سمن ها به مصاف يكديگر رفتند که در پایان منتخب سمن ها موفق شد یک بر صفر حریف خود را شکست دهد و مقام سوم این رقابت ها را بدست آورد.

چاروسايي اذعان داشت: در دیدار فینال این رقابت ها نیز دو تیم آموزش و پرورش و ارشاد به مصاف يكديگر رفتند که در ضربات پنالتی آموزش و پرورش به پیروزی رسید و قهرمانی این رقابت ها را به خود اختصاص داد.

سخنگوي ورزش و جوانان استان همدان گفت: در پایان این رقابت ها از سوی اداره کل ورزش و جوانان و با حضور ربانی مهر معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل به تمامی تیم های حاضر در این لوح تقدیر و هدایایی اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.