پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۲۴

تب جام جهاني حسابي تند شده و انگار فضا براي سوءاستفاده سودجويان نيز فراهم شده تا به بهانه‌هاي مختلف از شهروندان مخصوصا جوانان…

تب جام جهاني حسابي تند شده و انگار فضا براي سوءاستفاده سودجويان نيز فراهم شده تا به بهانه‌هاي مختلف از شهروندان مخصوصا جوانان و نوجوانان كلاهبرداري كنند.

به گزارش اعتماد، يكي از اين شيوه‌ها، كلاهبرداري به بهانه شرط‌بندي و پيش‌بيني مسابقات فوتبال است كه استفاده از نوعي از آن به نام توتو در استان گيلان رواج دارد.

 حالا از شهرستان آستاراي گيلان خبر رسيده كه در فاصله كمتر از يك روز تا آغاز رسمي بازي‌هاي جام جهاني فوتبال چهار هزار و 350 برگ پيش بيني نتايج فوتبال در اين شهرستان كشف شده است.

سرهنگ رحيم مهدي‌زاده، فرمانده پليس آستارا در اين باره گفت: ماموران اكيپ پليس امنيت عمومي شهرستان آستارا در پي دريافت گزارش‌هايي مبني بر فعاليت افرادي در پوشش باند قمار پيش بيني نتايج فوتبال، رسيدگي به اين موضوع را در دستور كار خود قرار دادند و با انجام تحقيقات نامحسوس پليسي از صحت اين موضوع مطمئن شدند.

سرهنگ مهدي‌زاده با اشاره به هماهنگي‌هاي ماموران براي كشف سرنخ‌هايي از محل حضور اين افراد گفت: ماموران پس از هماهنگي با مقام قضايي در يك عمليات به مخفيگاه اين افراد رفته و چهار هزار و 350 برگ پيش‌بيني نتايج فوتبال را كه به توتو معروف است كشف كردند.

 فرمانده پليس آستارا از دستگيري شش نفر در اين محل خبرداد و گفت: متهمان دستگير شده پس از تشكيل پرونده به مقام قضايي معرفي شدند، تا به جرم‌شان رسيدگي شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.