چهارشنبه، ۰۱ مرداد ۹۹ - ۱۰:۲۲
لامبورگینی آونتادور SVJ زاگو ادیشن

لامبورگینی آونتادور SVJ زاگو ادیشن خودرویی است که هر کسی شانس نشستن در آن را ندارد. تنها 10 عدد از این خودرو تولید…

لامبورگینی آونتادور SVJ زاگو ادیشن خودرویی است که هر کسی شانس نشستن در آن را ندارد. تنها 10 عدد از این خودرو تولید شده و ما در این مطلب به بررسی آن میپردازیم.

لامبورگینی با معرفی نسخه سفارشی و تولید محدود از آونتادور SVJ رودستر با نام زاگو ادیشن این محصول را نایاب‌تر از همیشه کرده است.

تنها ۱۰ دستگاه از این خودرو تولید خواهد شد و جدای از دارا بودن حساب بانکی پر و پیمان، روش سفارش این خودرو سفارش از طریق برنامه تبلیغاتی پرسونام این برند می‌باشد.

این ابزار مجازی جدید باعث شده لامبورگینی جلسات مشاوره‌ای خود به مشتریان در سراسر جهان را ارائه کند. مشتریانی که خواهان شخصی‌سازی لامبورگینی جدید خود هستند می‌توانند بدون سفر کردن به بخش پرسونام در بولونیای ایتالیا از این ابزار جدید بهره‌مند شوند.

با آغاز این ماه مشتریان خواهند توانست مشاوره ابتدایی حدود دو ساعته خود را از طریق نمایندگی خود ثبت کنند. در زمان تماس ویدئویی آن‌ها از میان چندین آپشن پرسونام موارد مدنظر خود را انتخاب خواهند کرد. این موارد را تیم تبلیغاتی پرسونام به مشتریان پیشنهاد خواهند کرد. پس از مشاوره مجازی، مشتریان پیشنهاد‌های کامل از جمله رندرها و حتی سمپل متریال انتخابی را دریافت خواهند کرد.

به منظور گرامیداشت تأسیسات جدید پرسونام، لامبورگینی اقدام به معرفی SVJ زاگو ادیشن کرده که است. این خودرو مختص کسانی است که خودروی خود را از طریق این برنامه انتخاب کنند. ایتالیایی‌ها می‌گویند طراحی این خودرو از شکل ابرهای شش‌ضلعی در قطب شمال و سیاره زحل الهام گرفته است.

این خودرو از عنصر طراحی نقره‌ای شش‌ضلعی سفارشی و پوشش رنگ منحصربه‌فرد پرسونام برای هر خودرو سود می‌برد. به این موارد باید رینگ‌های مشکی براق را نیز اضافه کرد.

داخل کابین این سوپرکار کمیاب نیز الگوی منحصربه‌فردی از صندلی‌ها با طرح شش‌ضلعی دیده می‌شود. دوخت های متضاد همرنگ با بدنه نیز در کابین دیده می‌شوند. هر خودرو با پلاک ویژه‌ی خود در کابین تولید خواهد شد.

باهم در میهن پست تصاویری از لامبورگینی آونتادور SVJ زاگو ادیشن را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.