سه شنبه، ۱۸ شهریور ۹۳ - ۰۸:۴۵

به گزارش ميهن پست -آونتادور قهوه‌ای مات این شرکت را که مربوط به دو سال پیش بود را که حتماً به یاد دارید….

به گزارش ميهن پست -آونتادور قهوه‌ای مات این شرکت را که مربوط به دو سال پیش بود را که حتماً به یاد دارید. اکنون نظرتان را در مورد یک لامبورگینی ده سیلندر 850 اسب بخاری چیست؟

این تیونر در جدیدترین اقدام خود دست به تیون لامبورگینی اوراکان زده است، ماشینی که مدت زیادی نیست وارد بازار اتومبیل شده ولی در همین مدت کوتاه توانسته در برابر حریفان خود مثل فراری 458 به‌خوبی ظاهر شود. محصول نهایی تیونینگ ویلز اند مور (Wheelsandmore) با نام کامل اوراکان لوچی‌فرو Lucifero LP850-4 معرفی شده است.

لامبورگینی اوراکان

لامبورگینی اوراکان

و اکنون اصل ماجرا:
این تیونر برای ظاهر این گاو خشمگین رینگ‌های مشکی رنگ فوق‌العادهٔ 21 اینچی در عقب و 20 اینچی در جلو را انتخاب کرده است همچنین نوار مخصوص این کمپانی که سرتاسر ماشین را طی می‌کند و آیینه‌های بزرگ‌تر جلوهٔ خاصی به اوراکان داده است.

لامبورگینی اوراکان

لامبورگینی اوراکان

تغییرات در قسمت فنی اوراکان شامل سه مرحله می‌شود:
مرحلهٔ اول یک سیستم اگزوز دست ساز از جنس فولاد ضدزنگ همراه با فیلتر فیبر کربن و دریچه های کنترل می‌باشد که قدرت این گاو خشمگین را به مقدار خفیف 40 اسب بخار افزایش می‌دهد.

لامبورگینی اوراکان

لامبورگینی اوراکان

مرحلهٔ دوم اضافه کردن یک جفت توربو شارژر به موتور قدرتمند این ماشین همراه با کلاچ و دیفرانسیل تقویت شده است. در این مرحله نیرو به 777 و گشتاور به 700 نیوتن متر می رسد.
و سرانجام با تنظیم موتور در مرحله سوم قدرت این خودرو به نهایت آن می رسد و همراه با سیستم تعلیق هیدرولیکی مسابقه ای پروندهٔ اصلاحات فنی هم بسته می‌شود.

لامبورگینی اوراکان

لامبورگینی اوراکان

با انجام این سه تغییر می‌توان قدرت اوراکان را از 610 اسب بخار به 850 اسب بخار و گشتاور آن را از 560 به 720 نیوتن بر متر افزایش داد. شتاب صفر تا صد این خودرو 2.6 ثانیه و نهایت سرعت آن 362 کیلومتر بر ساعت تخمین زده می شود.
قیمت این پکیج هنوز اعلام نشده است.

منبع:pedal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *