چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۲

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقه ژیمناستیک در جنوب فارس و هرمزگان با شرکت شش شهر لامرد، مهر، جم، اوز، قیرو کارزین و پارسیان…

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقه ژیمناستیک در جنوب فارس و هرمزگان با شرکت شش شهر لامرد، مهر، جم، اوز، قیرو کارزین و پارسیان که لامرد با 25 شرکت کننده، مهر25 شرکت کننده، جم 20 شرکت کننده، اوز 25 شرکت کننده، قیروکارزین 20 شرکت کننده و پارسیان با 23 شرکت کننده صبح سه شنبه با میزبانی اداره تربیت بدنی و هیئت ژیمناستیک لامرد برگزار شد.

این مسابقه در سه سطح الف، ب و ج بود که گروه سنی ۶تا ۸ سال دختر و پسر نیز حضور داشتند که طی ۴ساعت رقابت، لامرد مقام اول و جم مقام دوم مسابقه را کسب کرد.

در حاشیه این مسابقه، سید عدنان احمدی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان لامرد هدف از برگزاری این مسابقه به صورت سالانه را سنجش سطح آمادگی ورزشکاران، تشویق و افزایش اعتماد به نفس ورزشکاران و خانواده آنها، افزایش متقاضی در این رشته و رسیدن به کسب مقام اول در سطح استان دانست و افزود: برای رسیدن به این مهم برنامه ریزی منظم و جامعی را طراحی کرده و دو باشگاه را به این رشته اختصاص داده ایم تا بتوانیم در ۵سال آینده به این مقام دست پیدا کنیم.

رئیس تربیت بدنی لامرد، کمبود پیست را مهمترین مشکل این ورزش دانست و خبر داد: به زودی یک سالن تخصصی ژیمناستیک احداث خواهیم کرد.

وی  از تخصیص دو باشگاه به رشته ورزشی ژیمناستیک در لامرد خبر داد.

در پایان مسابقه از ورزشکاران برتر هر سطح و گروه سنی مدال و لوح اهدا شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.