یکشنبه، ۰۲ آبان ۹۵ - ۱۰:۳۴
اولین لامپ LED نشکن در جهان

اولین لامپ LED نشکن در جهان که حمل آن نیازی به پوشش در حالی توسط شرکت لایتینگ ساینس تولید شده است که اگر…

اولین لامپ LED نشکن در جهان که حمل آن نیازی به پوشش در حالی توسط شرکت لایتینگ ساینس تولید شده است که اگر این لامپ LED از ارتفاع خاصی هم به زمین بخورد ، آسیب نمی بیند و همچنان کار می‌کند چرا که این لامپ ل ای دی دارای پوشش پلی‌کربنات سبک است و از ویژگی‌ انعطاف‌پذیری برخوردار است . در ادامه با میهن پست همراه شوید.


شرکت لایتینگ ساینس اعلام کرد که اولین لامپ LED نشکن در جهان که به لامپ دورابالب Durabulb جدید موسوم است در گروه لامپ‌های LED نشکن قرار دارد و از ویژگی های خاص آن نیز بعد از نسکن بودن این است که این لامپ دورابالب Durabulb  ۸۰ حدودا ۸۰ درصد انرژی کمتری نسبت به لامپ‌های درخشان دیگر مصرف و به دلیل طراحی شیاردار آن نور بیشتری از خود ساطع می‌کند.

اولین لامپ LED نشکن در جهان  در حالی عرصه شده است که پیت رمزی، معاون اجرایی تولید اولین لامپ LED نشکن در جهان می گوید:

این شرکت در تولیدات خود به پایداری و کاهش انتشار کربن دقت می‌کند. لامپ Durabulb انتشار دی‌اکسیدکربنی که توسط لامپ‌های LED به میزان ۲۰ هزار تن در سال تولید می‌شود را کاهش می‌دهد که البته این شرکت برای آزمایش، لامپ جدید را از ساختمان هشت طبقه با راکت تنیس به پایین پرتاب کرد. به دلیل نشکن بودن برای حمل این لامپ نیازمند هیچ پوششی نخواهیم بود».

اولین لامپ LED نشکن در جهان در حالی تولید شده است که امروزه کمپانی های زیادی در سراسر دنیا در حال تولید لامپ های ال ای دی هستند که علاوه بر دوام و مقاومت آن ها در شرایط خاص به نسبت کارایی و حتی نور بیشتری از خود ساطع کنند که البته از ویژگی‌های اولین لامپ LED نشکن در جهان یا همان لامپ دورابالب Durabulb این است که این لامپ دوام، کاهش مواد زائد مصرفی، نور زرد و طول عمر ۱۰ هزار ساعتی است.

با هم در میهن پست تصاویری از اولین لامپ LED نشکن در جهان را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع[/highlight] : [highlight]lsgc [/highlight]

4 دیدگاه برای “اولین لامپ LED نشکن جهان که حمل آن نیازی به پوشش ندارد + ویدیو”

 1. هستی گفت:

  اینارو بخوان تکی بفروشن همینطوری میدن دستت؟جعبه ای چیزی نداره

 2. کتایون گفت:

  ظاهرشم خوشکله و بنظر سبک میاد

 3. مرادی گفت:

  چه خلاقانه و زیبا

 4. شام اخر گفت:

  همه چیزش جدید.صد در صد فروشش خوب میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.