سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۵:۲۶

خبرگزاری فارس: فیلیپ لام الجزایر را حریفی نامطبوع در مرحله یک‌هشتم نهایی جام‌جهانی دانست. دو تیم امشب ساعت 20 و 30 دقیقه در…

خبرگزاری فارس: فیلیپ لام الجزایر را حریفی نامطبوع در مرحله یک‌هشتم نهایی جام‌جهانی دانست. دو تیم امشب ساعت 20 و 30 دقیقه در برازیلیا با یکدیگر دیدار می‌کنند.

لام اعلام کرد که خودش را برای دیداری سخت با شاگردان وحید هلیلهودزیچ آماده می‌کند و اظهار داشت: الجزایر زندگی را برای ما سخت خواهد کرد. این تیم نمی‌خواهد گل بخورد و نمی‌خواهد تکل‌هایش ناموفق باشد، بنابراین به خطا روی خواهد آورد و ریسک نمی‌کند.

وی ادامه داد: الجزایر حریفی نامطبوع است اما ما باید روی خودمان تمرکز کنیم. باید عالی کار کنیم و بازی خودمان را به نمایش بگذاریم و این یعنی اینکه هجومی کار کنیم و توانایی‌هایمان را نشان دهیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال آلمان خاطرنشان کرد: در مرحله یک‌هشتم هستیم یا باید صعود کنیم و یا به خانه برگردیم. روشن است که نمی‌خواهیم چنین مشکلاتی داشته باشیم و نمی‌خواهیم بازی به وقت‌های اضافه یا ضربات پنالتی کشیده شود.

وی اضافه کرد: می‌خواهیم کار را در 90 دقیقه تمام کنیم اما می‌دانیم که کار آسانی نداریم. شاید مقابل کشور کوچکتری از لحاظ فوتبالی به میدان می‌رویم اما می‌دانیم که آنها چه کارهایی می‌توانند انجام دهند. ما این را در سه بازی مرحله گروهی دیده‌ایم.

لام گفت: خودمان را برای رویارویی با این حریف آماده کرده‌ایم و فیلم بازی‌های این تیم را تحلیل کرده‌ایم. می‌دانیم که باید انتظار چه چیزی را در این مسابقه داشته باشیم؛ باید مقابل تیمی به میدان برویم که برای زندگی‌اش می‌جنگد.

وی افزود: الجزایر تیمی است که می‌خواهد نشان دهد شایستگی حضور در مرحله یک‌هشتم را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.