دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵ - ۱۰:۴۵
لباس لاغری الکتریکی‌

لباس لاغری الکتریکی‌ در حالی توسط شرکت آنتلوپ در آلمان تولید شده است که این نخستین لباس لاغری است که تمامی بدن را می‌پوشاند و…

لباس لاغری الکتریکی‌ در حالی توسط شرکت آنتلوپ در آلمان تولید شده است که این نخستین لباس لاغری است که تمامی بدن را می‌پوشاند و تمام نقاط مورد نیاز را با استفاده از پالس‌های الکتریکی لاغر می‌کند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

 تکنولوژی‌های پوشیدنی و بخصوص لباس لاغری معمولا برای اندام خاصی طراحی می‌شوند. این تکنولوژی‌ها در حوزه ورزش و تمرینات ورزشی کاربردهای زیادی پیدا کرده‌اند و از مواد ساخت گن لاغری گرفته تا ضربان‌شمارهای مچی، گستره وسیعی را پوشش می‌دهند.

لباس لاغری الکتریکی‌ در حالی توسط شرکت آنتلوپ آلمان تولیده شده است که این کمپانی کارش تحقیق و نوآوری و ارائه ایده‌های خلاق است برای نخستین‌بار به این فکر افتاده است تا سراسر بدن را با یک لباس پوشش دهد و با پالس‌های الکتریکی به کار عضلات و مصرف انرژی کمک کند. این لباس فوق‌العاده، می‌تواند هم‌زمان نواحی سینه، شکم، بازوها، ران و قسمت‌های تحتانی پشت را تحریک و عضلات آن را وادار به مصرف انرژی کند. هر بخش از این لباس از یک باتری مجزا استفاده می‌کند که با پین‌های آهن‌ربایی محکمی به لباس متصل می‌شوند.

در این لباس لاغری اتصال لباس با پوست نیز از طریق پدهای تازه‌ای که این شرکت خود ابداع کرده، برقرار می‌شود. این پدها بدون نیاز به ژل یا آب، به‌خوبی با بدن ارتباط برقرار می‌کنند و پالس الکتریکی را به اعصاب منتقل می‌کنند. این امکان اتصال خشک برای ورزش‌های زمستانی یا تمرین در فضای سرد بسیار مهم است و آزار کم‌تری به ورزشکار می‌رساند.

آنتلوپ مدعی شده است که ۲۰ دقیقه استفاده از این لباس لاغری الکتریکی‌ معادل یک ساعت کار در باشگاه است و توصیه کرده است هم‌زمان با تمرینات ورزشی مانند وزنه‌برداری و دوچرخه‌سواری یا دویدن، از آن استفاده شود تا اثری فوری و شگفت‌انگیز داشته باشد.

البته نکته بسیار مهم این است که قیمت تمام‌شده این لباس لاغری الکتریکی‌ آنقدر بالاست که بعید به‌نظر می‌رسد علاقه‌مند عام داشته باشد و افراد عادی بتوانند به این زودی‌ها از آن استفاده کنند.

بخش فوقانی این لباس ۱۳۴۹ دلار قیمت دارد که در کنار قیمت بخش دست‌ها، شلوارک و بخش تکمیلی پشت قیمت آن به ۲۰۰۰ دلار نزدیک می‌شود. هنوز مشخص نیست نخستین دست از این لباس کی برای فروش عرضه می‌شود پس مشتریان فرصت دارند تا آن زمان پول کافی برای خرید آن پس‌انداز کنند.

[highlight]منبع[/highlight] : [highlight]antelope[/highlight]

یک دیدگاه برای “تولید لباس لاغری الکتریکی‌ توسط شرکت آنتلوپ در آلمان + عکس”

  1. فرزانه گفت:

    خیلی عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.