یکشنبه، ۱۶ شهریور ۹۳ - ۰۳:۳۴

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: فرودگاه سیلاخور به مرز همدان جابجا می‎شود. عباس قائدرحمت در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان…

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: فرودگاه سیلاخور به مرز همدان جابجا می‎شود.

عباس قائدرحمت در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان، بیان‌کرد: در کشور مناطق محرومی وجود دارد که از امکانات به اندازه کافی برخوردار نیستند.

وی اضافه کرد: در این شهرها زیرساخت‎هایی چون راه‌آهن، فرودگاه، خطوط نفت و گاز و راه‎ها توسعه پیدا نکرده‎اند و انرژی به اندازه کافی بین آنها توزیع نشده است.

قائدرحمت با بیان اینکه در منطقه‎ای برای سرمایه‎گذاری، سرمایه‎گذار به زیرساخت‎ها توجه می‎کند، ادامه‌داد: لرستان نیز یکی از این مناطق محروم است که علی‌رغم داشتن راه‌آهن حتی یک بارانداز هم ندارد و مورد کم‎توجهی قرار گرفته است.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: فرودگاهی که در سیلاخور برای دورود، ازنا، الیگودرز و بروجرد در نظر گرفته شده به فکر افتادند که به مرز همدان جابجا شود حال اینکه وجود فرودگاه برای توسعه اقتصادی منطقه از ملزومات است.

وی افزود: تا زمانی که تا آخرین روستاها گازرسانی و آبرسانی نشود، راه‌آهن دورود و راه‎ها توسعه پیدا نکنند نمی‎توان منتظر سرمایه‎گذار بود.

قائدرحمت خاطرنشان کرد: در استان بسترهای زیادی هست و زیرساخت‎هایی نیز به وجود آمده که می‎تواند سرمایه‎گذار را جذب کند اما باید آنان را در این زمینه ترغیب کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *