جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۹:۴۹

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسن مصلح در خطبه‌های امروز نماز جمعه برازجان با توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسن مصلح در خطبه‌های امروز نماز جمعه برازجان با توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: اسلام برای سعادت دنیا و اخرت دستورات لازم را داده است و باید تلاش کنیم تا با عمل به این دستورات توشه‌ای برای آخرت خود برداریم.

وی در ادامه با گرامیداشت یاد امام خمینی(ره) و شهدای 15 خرداد اضافه کرد: رهبر انقلاب در مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) مهم‌ترین چالش بیرونی نظام را سنگ‌اندازی اعلام کردند و لازم است که بصیرت لازم را در این زمینه داشته باشیم.

امام جمعه برازجان در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری کنسرت موسیقی در برازجان در روزهای آینده اشاره کرد و بیان داشت: بسیار از مردم خواستار لغو این کنسرت هستند و لازم است که مسئولان تدابیر لازم را در این زمینه داشته باشند.

وی بر لزوم تلاش برای ترویج فرهنگ دینی در جامعه تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: مسئولان باید به دغدغه‌های متدینین و ائمه جمعه و جماعات توجه بیشتری داشته باشند و از برگزاری اینگونه مراسمات که با مسائل دینی منافات دارد جلوگیری کنند.

رواج موسیقی غربی در جامعه امری ناپسند است

حجت‌الاسلام مصلح بر لزوم توسعه فرهنگ اسلامی در جامعه تاکید کرد و ادامه داد: رواج موسیقی غربی در جامعه امری ناپسند است و مسئولان باید از ترویج این فرهنگ جلوگیری کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشارکت گسترده مردم سوریه در انتخابات این کشور، تصریح کرد: بشار اسد در انتخابات سوریه با کسب 88 درصد آرا به پیروزی رسید که این انتخابات پیام‌های بسیار زیادی برای جهان داشت.

امام جمعه برازجان با اشاره به هجمه‌های استعمارگران برای سرگرم کردن جوانان و تسلط بر نسل جوان، افزود: دشمنان برای رسیدن به مقاصد خود از تمام ابزار و وسایل و امکانات خود استفاده می‌کنند و گسترش موسیقی غربی نیز در همین راستا است.

وی ادامه داد: کشاورزان دشتستانی مشکلات بسیار زیادی دارند که ضررهای بسیار زیادی کرده‌اند و لازم است که مسئولان امر حمایت لازم را از کشاورزان داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.