دوشنبه، ۱۲ خرداد ۹۳ - ۰۹:۴۲

باشگاه ليورپول اعلام کرد ريکي لمبرت، هافبک فصل اخير ساوتهمپتون را با امضاي قراردادي دو ساله و در ازاي 4.5 ميليون يورو به…

باشگاه ليورپول اعلام کرد ريکي لمبرت، هافبک فصل اخير ساوتهمپتون را با امضاي قراردادي دو ساله و در ازاي 4.5 ميليون يورو به خدمت گرفته است. به اين ترتيب اين بازيکن 32 ساله اولين بازيکني شد که برندان راجرز در فصل نقل‌و‌انتقالات تابستاني 2014 جذب کرد.

لمبرت که بين سال‌هاي 1992 تا 1997 در تيم نوجوانان ليورپول بازي مي‌کرد، پس از امضاي اين قرارداد گفت: نمي‌توانم باور کنم. من هميشه ليورپول را دوست داشته‌ام و حالا پس از 17 سال به باشگاهي بازگشته‌ام که هميشه به آن علاقمند بوده‌ام. هميشه آرزويم اين بوده که براي بندرنشينان بازي کنم ولي فکر نمي‌کردم اين شانس به من روي بياورد. ليورپول باشگاه بزرگي است و از اهميت آن آگاهم.

لمبرت که به همراه تيم ملي انگليس در جام جهاني 2014 برزيل حضور خواهد داشت بين سال‌هاي 2009 تا 2014 در 235 بازي براي ساوتهمپتون به ميدان رفت و 117 گل هم به ثمر رساند.

او تا کنون چهار بازي ملي براي انگليس انجام داده است و در برزيل در کنار بازيکنان ديگر ليورپول يعني استيون جرارد، جوردن هندرسون، گلن جانسون، دنيل استوريج و رحيم استرلينگ با پيراهن سه‌شير به ميدان خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.