سه شنبه، ۱۲ اردیبهشت ۹۶ - ۰۲:۳۶
له کردن پراید توسط رزمی کار کره ای

له کردن پراید توسط رزمی کار کره ای در ۳ دقیقه ؟ این عنوانی است که می توان برای کار عجیب یک رزمی…

له کردن پراید توسط رزمی کار کره ای در ۳ دقیقه ؟ این عنوانی است که می توان برای کار عجیب یک رزمی کار کره ای به کار برد ، کاری که وی در عین ناباوری حاضرین در کمتر از ۳ دقیقه خودرو پراید هاچ بکی را به کلی لح و نابود می کند ، خودرویی که با این کار به کلی عدم امنیت آن زیر سوال رفته و ولی در جای خود جالب و دیدنی است. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

له کردن پراید توسط رزمی کار کره ای آن هم در ۳ دقیقه رکوردی است که چند سال پیش در یک برنامه تلویزیونی در کره جنوبی شکسته شد در این ویدئو که از یک شبکه تلویزیون کره ای پخش شده است ، به سبک بازی ویدئویی سوپر استریت فایتر ، یک مبارز تنومند به سراغ پراید می‌رود و تنها با مشت، لگد و دستان خالی، این خودرو را از بین می‌برد.

به نظر شما، ما ایرانی‌ ها که دل پری از پراید داریم و زخم‌ خورده این تحفه کره ای هستیم ، در برنامه ای مشابه آن هم در ایران چه بلای سر این خودرو خواهیم آورد و برای لح کردن این خودرو چه رکوردی را خواهیم زد؟! نظر شما چیه ؟

با هم در میهن پست ویدیو دیدنی له کردن پراید توسط رزمی کار کره ای را تماشا می کنیم .

[button color=”red” size=”medium” link=”https://mihanpost.com/wp-content/uploads/2015/01/MIHANPOST-PER.mp4″ target=”blank” ]دانلود ویدیو[/button]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *