یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۹ - ۰۲:۳۹
لوردزتاون اندورانس Lordstown Endurance

لوردزتاون اندورانس Lordstown Endurance حالا پس ارائه چندین تیزر بسیار جذاب بصورت رسمی معرفی شده و ما در این مطلب به بررسی آن…

لوردزتاون اندورانس Lordstown Endurance حالا پس ارائه چندین تیزر بسیار جذاب بصورت رسمی معرفی شده و ما در این مطلب به بررسی آن می پردازیم. در ادامه با ما همراه شوید.

پس از انتشار تیزرهای فراوان سرانجام شرکت لوردزتاون به‌صورت رسمی خودرو از پیکاپ خود با نام اندورانس رونمایی کرد. این پیکاپ کرو کب که برای کاربران تجاری طراحی شده از شمایل نسبتاً مرسومی برخوردار است که درست نقطه مقابل طراحی محصولی همچون تسلا سایبرتراک می‌باشد.

در بخش جلو یک جلوپنجره کاملاً بسته شده وجود دارد که توسط ورودی‌های هوا و چراغ‌های نازک احاطه شده‌اند. این خودرو همچنین از کاپوت پف کرده، قلاب‌های ریکاوری و پوشش‌های پلاستیکی بدنه سود می‌برد.

با حرکت به سمت عقب بدنه می‌توانیم خط منحصربه‌فردی را مشاهده کنیم که از چراغ‌های جلو تا عقب کابین کشیده شده‌اند. خط مشابهی نیز از پایین درب‌ها شروع شده و تا نمای عقب خودرو کشیده شده و به چراغ‌های LED عقب رسیده‌اند.

همچنین یک درب عقب سنتی و سپری وجود دارد که با پله‌های جانبی ادغام شده است. تکمیل کننده طراحی ظاهری خودرو نیز اسپویلر روی سقف و رینگ‌های مشکی هستند.

پیکاپی که این شرکت به نمایش گذاشته اولین نسخه پیش‌تولیدی بوده و به نظر می‌رسد شیوع کرونا باعث به عقب افتادن برنامه‌ها شده زیرا تست‌های جاده‌ای این خودرو تا اواخر تابستان شروع نخواهند شد. این تنها مشکل پیش رو نیست زیرا کارهای مهندسی و توسعه نیز تا سال ۲۰۲۱ کامل نخواهند شد. به این ترتیب به نظر می‌رسد زمان عرضه خودرو در ژانویه ۲۰۲۱ به تعویق خواهد افتاد.

متأسفانه لوردزتاون چیز زیادی درباره پیکاپ جدید خود اعلام نکرده جز اینکه اندورانس با ویژگی‌هایی همچون درگاه قدرت داخل خودرو عرضه می‌شود و مالکان خواهند توانست ابزار برقی خود را در محل کار و بدون نیاز به ژنراتور پرتابل یا روشن نگه داشتن خودرو استفاده کنند. این شرکت همچنین اعلام کرده ۲۰ هزار پیش سفارش برای این پیکاپ الکتریکی دریافت کرده است.

اگرچه رونمایی این محصول به‌صورت ناگهانی صورت گرفته اما باید گفت اندورانس قیمت ۵۲۵۰۰ دلاری پیش از اعمال مشوق‌ها خواهد داشت. این پیکاپ از چهار پیشرانه الکتریکی با قدرت ترکیبی ۶۰۰ اسبی استفاده کرده و شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۵.۵ ثانیه‌ای و برد بیش از ۴۰۲ کیلومتری خواهد داشت.

باهم در میهن پست تصاویری از لوردزتاون اندورانس Lordstown Endurance  را تماشا خواهیم کرد.

[highlight]منبع: autoblog[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *