جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۰۷:۵۰

  اسکاي اسپورتس از قرارداد نهايي لوييس سوآرز با بارسلونا تا روز دوشنبه خبر داده است. صحبت‌ها بين سران بارسلونا و مدير برنامه‌هاي…

  اسکاي اسپورتس از قرارداد نهايي لوييس سوآرز با بارسلونا تا روز دوشنبه خبر داده است. صحبت‌ها بين سران بارسلونا و مدير برنامه‌هاي سوارز در حال انجام است و به نظر مي‌رسد اين قرارداد قطعي شده است.

در قرارداد سوآرز با ليورپول آمده که هر تيمي خواهان خريد وي است بايد 80 ميليون پوند پرداخت کند اما آبي و اناري‌ها قصد دارند اين بازيکن را با 60 ميليون به تيم خود ببرند.

سوآرز چندي پيش و در جريان ديدار تيم‌هاي ايتاليا و اروگوئه شانه جورجيو کيه‌ليني، مدافع ايتاليا را گاز گرفت تا فيفا او را چهار ماه از هرگونه فعاليت فوتبالي محروم کند. البته در اين محروميت، عدم حضور در تست پزشکي تيم‌ها ذکر نشده و او مي‌تواند براي پيوستن به يک تيم ديگر، در معاينه‌هاي پزشکي حضور پيدا کند.

آندوني زوبي‌زارتا، مدير ورزشي بارسلونا هم در گفت‌وگويي به تمجيد از سوآرز پرداخته است. وي در اين خصوص گفت: سوآرز بازيکن خوبي است. او پس آن اتفاق در جام جهاني عذرخواهي کرد. اکنون همه بايد به او کمک کنيم از اين شرايط بيرون بيايد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.