پنجشنبه، ۰۲ مرداد ۹۹ - ۱۰:۰۸
لکسوس LC 500 کانورتیبل 2021

در این مطلب از میهن پست نگاه دقیقی به خودروی لکسوس LC 500 کانورتیبل 2021 خواهیم داشت و قصد داریم تا تا به…

در این مطلب از میهن پست نگاه دقیقی به خودروی لکسوس LC 500 کانورتیبل 2021 خواهیم داشت و قصد داریم تا تا به بررسی این خودرو بپردازیم. در ادامه با ما همراه شوید.

درست در گرم‌ترین روزهای سال لکسوس قیمت LC 500 کانورتیبل ۲۰۲۱ را منتشر کرد. این خودروی روباز لوکس اولین بار در نوامبر ۲۰۱۹ و در نمایشگاه لس‌آنجلس معرفی شد و حالا قیمت آن نیز اعلام شده است. بهای این خودرو از ۱۰۱ هزار دلار شروع می‌شود و بنابراین LC 500 کانورتیبل حدود ۸ هزار دلار گران‌تر از برادر کوپه می‌باشد.

همان‌گونه که از یک خودروی لوکس انتظار دارید لکسس آپشن های زیادی را برای این خودروی مجهز تدارک دیده است. آیا رینگ‌های ۲۰ اینچی استاندارد را دوست ندارید؟ خب می‌توانید رینگ‌های گرافیتی تیره با همان ابعاد را خریداری کرده و ۱۲۱۰ دلار بپردازید. یا اینکه رینگ‌های ۲۱ اینچی با قیمت ۲۶۵۰ دلار را انتخاب کنید.

اگر رنگ استاندارد بدنه نیز نظر شما را به خود جلب نمی‌کند می‌توان رنگ‌های نارنجی، اینفرارد و زرد را با بهای ۵۹۵ دلار انتخاب کنید. با همین مبلغ می‌توان فلاپ فیبر کربنی را نیز انتخاب کرد. البته این قطعه تأثیر چندانی روی کاهش وزن خودرو نداشته و LC 500 خودرویی ۲۰۴۰ تنی است و بنابراین نباید از آن انتظار یک میاتا را داشته باشید.

افرادی که حساب پرپول تری دارند می‌توانند آپشن های بیشتری همچون سیستم صوتی مارک لوینسون ۱۲۲۰ دلاری، دیفرانسیل لغزش محدود ۴۶۰ دلاری و هدآپ دیسپلی ۹۰۰ دلاری را سفارش دهند. بعد به پکیج‌ها می‌رسیم که عبارت‌اند از پکیج چهارفصل ۲۵۰ دلاری، پکیج تورینگ ۵۲۹۰ دلاری و پکیج سری اینسپیریشن ۱۸۸۰۰ دلاری.

این دو پکیج گران‌قیمت شامل تجهیزات زیادی هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به سیستم صوتی عالی، یخ‌زدای شیشه جلو، پوشش‌های متفاوت کابین و… اشاره کرد.

در نهایت اگر تمامی آپشن ها را برای لکسس LC 500 کانورتیبل سفارش دهید قیمت خودرو به حدود ۱۳۲ هزار دلار خواهد رسید.

باهم در میهن پست تصاویری از لکسوس LC 500 کانورتیبل 2021 را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.