شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۰۷:۱۰

در همين رابطه ميرشاد ماجدي که در فصل گذشته زحمات زيادي را براي استقلال کشيد و بين هواداران هم از محبوبيت خاصي برخوردار…

در همين رابطه ميرشاد ماجدي که در فصل گذشته زحمات زيادي را براي استقلال کشيد و بين هواداران هم از محبوبيت خاصي برخوردار است مي‌گويد: اين اتفاق دوباره براي من افتاد و آقاي افشارزاده لطف داشتند و حکم سرپرستي من را زدند، البته من خادم استقلال هستم و هميشه سعي کردم به اين تيم مردمي و بزرگ خدمت کنم اميدوارم بتوانم با کمک خداوند در اين مسير موفق باشم.

بازيکن سابق تيم ملي در رابطه با جام‌جهاني و تيم ملي مي گويد: آنطور که مشخص است اين جام شگفتي بسياري خواهد داشت و چند نتيجه اي هم که رقم خورده باعث شگفتي شده است اميدوارم با اين نگاه بتوانيم بازي قابل قبولي را انجام دهيم و تيم ملي کشورمان بتواند با خلق شگفتي نتايج خوبي کسب کند.

سرپرست استقلال در پايان در مورد حرکت پسنديده عضو عيئت رييسه فدراسيون فوتبال مي‌گويد: هديه سهميه برزيل به هيئت استانها از طرف آقاي عزيزي خادم کار جالبي بود که نشان داد با حضور در فوتبال دنبال کارهاي شخصي اش نيست و مي خواهد که افراد زيرمجموعه و همه ارکان فوتبال ديده شوند. مديريت ايشان مديريتي خودمحور نيست و براي کساني که براي فوتبال زحمت مي کشند ارزش قائل هستند. اميدوارم مديران ديگر هم چنين نگرشي داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.