دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۰

در اولین حضور علنی فردی که ابوبکر البغدادی، رهبر گروه تروریستی داعش خوانده شده در مسجدی در شهر موصل، مشخص شد که وی…

در اولین حضور علنی فردی که ابوبکر البغدادی، رهبر گروه تروریستی داعش خوانده شده در مسجدی در شهر موصل، مشخص شد که وی ساعتی گران قیمت با ارزشی حدود 6000 دلار در دست داشته است.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری العربیه، در تصاویری از اولین سخنرانی و حضور علنی ابوبکر البغدادی، رهبر گروه داعش در مسجدی در شهر موصل که مردم را به جهاد دعوت می‌کرد و لباس‌های مشکی و عمامه‌ای همچون خلفای اسلامی که در بغداد حکمرانی می‌کردند، به سر داشت، مشخص شده ساعتی که وی در دست راست خود داشت احتمالا یک ساعت گران قیمت رولکس به ارزش حدود 6000 دلار بوده است.

alarabiya-51.jpg

ساعتی که “خلیفه” در دست داشته نظر بسیاری از فعالان اینترنتی توییتر و فیس‌بوک را به خود جلب کرده تا جایی که یکی از کاربران خارجی نوشته است: “خلیفه ما ابوبکر البغدادی ساعت سوییسی به دست کرده اما مارک آن چه بود؟ و این ساعت گران قیمت از کجا آمده؟”

یک فعال دیگر اینترنتی در توییتر نوشته “آیا کسی می‌داند ساعتی که البغدادی دارد چه نوع ساعتی است؟”

از سوی دیگر برخی از کاربران اینترنتی گفته‌اند که تصاویر با کیفیتی که از گروه داعش در اینترنت منتشر شده به خوبی نشان می‌دهد که این تصاویر مونتاژ شده است و این تصاویر با بیش از یک دوربین گرفته شده که این مساله به خوبی نشان می‌دهد این گروه امکانات و تجهیزات رسانه‌ای گسترده‌ای در اختیار دارد.

ابوبکر البغدادی، رهبر گروه تروریستی داعش در اولین سخنرانی خود در موصل که شبیه به سخنرانی خلفای صدر اسلام بود مسلمانان را به جهاد و پیوستن به این گروه دعوت کرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.