پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۷:۴۶

ژاوي مارتينز اعلام کرد که اسپانيا در صورت شکست مقابل هلند در اولين مسابقه خود در جام‌جهاني، به خواب نخواهد رفت. اسپانيا براي…

ژاوي مارتينز اعلام کرد که اسپانيا در صورت شکست مقابل هلند در اولين مسابقه خود در جام‌جهاني، به خواب نخواهد رفت. اسپانيا براي دفاع از عنوان قهرماني در اولين مسابقه خود در گروه B فردا شب در سالوادور با هلند ديدار خواهد کرد که تکرار فينال رقابت‌هاي جام‌جهاني 2010 آفريقاي جنوبي خواهد بود.

به نقل از فارس، اسپانيايي‌ها به شروع کند در رقابت‌هاي بين‌المللي معروفند. اين تيم در جام‌جهاني 2010 در اولين مسابقه خود با نتيجه يک بر صفر مغلوب سوئيس شد و در نخستين بازي در يورو 2012 مقابل کرواسي به تساوي رسيد.

مارتينز در اين باره اظهار داشت: ما در سال 2010 نشان داديم که اگر در اولين مسابقه خود شکست بخوريم، دنيا به آخر نمي‌رسد اما مي‌خواهيم با پيروزي شروع کنيم. براي قهرماني در اين مسابقات بايد تا جايي که مي‌توانيد پيروز شويد اما ما در جام‌جهاني قبلي نشان داديم که پس از اينکه در اولين مسابقه شکست خورديم، باز هم مي‌خواستيم به فينال برسيم.

وي ادامه داد: بزرگترين خطر هلند اشنايدر، روبن و فان‌پرسي هستند. روبن در ضد حملات قوي است و بسيار خوب از فضاها استفاده مي‌کند.

اسپانيا در ساير مسابقات خود در گروه B بايد با شيلي و استراليا هم ديدار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.