یکشنبه، ۲۵ خرداد ۹۳ - ۰۳:۲۶

کلوديو مارکيزيو، زننده گل اول پيروزي 2 بر يک تيم ملي ايتاليا برابر انگليس در دومين بازي از گروه D جام جهاني 2014…

کلوديو مارکيزيو، زننده گل اول پيروزي 2 بر يک تيم ملي ايتاليا برابر انگليس در دومين بازي از گروه D جام جهاني 2014 در گفت‌وگو با شبکه اسکاي اسپورت ايتاليا گفت: مهمترين از هر چيز کسب پيروزي بود، به خصوص در روزي که رطوبت و گرمي هوا حقيقتاً‌ کارمان را سخت کرده بود.

مارکيزيو افزود: هوا آنقدر گرم و شرجي بود که من گاهي اوقات احساس مي‌کردم دچار توهم شده‌ام! با اين حال ايتاليا نشان داد که شخصيت دارد، چون تا دقايق پاياني بازي دوام آورد و برابر تيمي خوب مانند انگليس پيروزي را کسب کرد که حقش بود.

هافبک يوونتوس پس از به ثمر رساندن گل نخست بازي به سمت نيمکت ايتاليا رفت تا جان لوئيجي بوفون را در آغوش بگيرد، کسي که يک روز قبل از بازي به خاطر کشيدگي رباط قوزک فرصت حضور در ميدان را از دست داد.

مارکيزيو درباره هم‌تيمي‌ خود در يوونتوس گفت: براي بوفون بسيار ناراحت شدم اما او مانند يک کاپيتان بزرگ پيروزي تيم را در کنار ما جشن گرفت. همچنين بايد بگويم که سالواتوره سيريگو هم به خوبي توانست جاي بوفون را پر کند و عملکرد فوق‌العاده‌اي درون دروازه ما داشت.

بازي بعدي تيم ملي ايتاليا در جام جهاني 2014 برابر تيم ملي کاستا‌ريکاست، تيم شگفتي‌سازي که اروگوئه را با نتيجه 3 بر يک شکست داده است.

هافبک آتزوي در پاسخ به اين سؤال که آيا تيمش مي‌تواند فيناليست شود، خاطرنشان کرد: نمي‌دانم، هنوز راه زيادي تا پايان داريم. مهم اين است که کارمان را خوب شروع کرديم. حالا بايد روي بازي برابر کاستاريکا تمرکز کنيم، تيمي که اروگوئه را غافلگير کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.