چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۹:۲۸

به گزارش خبرنگار مهر، علی احسانی بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه برگزاری نمایشگاه تخصصی مازندران گفت: توسعه روابط دو کشور از آرزوهای…

به گزارش خبرنگار مهر، علی احسانی بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه برگزاری نمایشگاه تخصصی مازندران گفت: توسعه روابط دو کشور از آرزوهای دولت بوده که در توسعه روابط اقتصادی و تجاری بین دو کشور موثر است.

وی عنوان کرد: بعد از روی کارآمد دولت تدبیر و امید، مراودات تجاری خوبی با کشورهای خارجی برگزار شده که سبب توسعه فعالیتهای اقتصادی می‌شود.

معاون برنامه ریزی استانداری مازندران از میزبانی استان برای اجلاس بین المللی گردشگری سلامت با حضور 10 کشور عضو اکو خبر داد و گفت: مازندران با جاذبه هایش می تواند، پذیرای گردشگران این بخش باشد.

نخستين نمايشگاه اختصاصي جمهوري اسلامي ايران با محوريت مازندران در سليمانيه عراق و معرفي توانمندي جمهوري اسلامي ايران به ويژه استان مازندران در حوزه هاي مختلف صنايع غذايي، شيلات، محصولات کشاورزي، گل و گياه، فولاد، خدمات فني و مهندسي، فرآورده هاي لبني، دام و طيور، صنايع فلزي، مواد پروتئيني، علم و فناوري، صنايع الکترونيکي و روشنايي، محصولات سلولزي، ماشين آلات صنعتي، عمراني و راهسازي و صنايع دستي برپا شده است.

این نمایشگا تا چهارم خردادماه برپاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.