چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۵:۱۵

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حمید خرمدل عصر سه شنبه در جمع سربازان سپاه استان بوشهر ضمن تبریک میلاد حضرت علی اکبر(ع) اظهار…

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حمید خرمدل عصر سه شنبه در جمع سربازان سپاه استان بوشهر ضمن تبریک میلاد حضرت علی اکبر(ع) اظهار داشت: جوانی دوران بسیار خوبی برای توسعه و پیشرفت است که همه جوانان باید قدر این ایام را بدانند.

وی در ادامه به نقش بسیار مهم سربازان در پیشبرد اهداف مورد نظر اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: سپاه نهادي انقلابي است که احترام و ارزش بسیار زیادی برای سربازان قائل است و ما به این موضوع افتخار می‌کنیم.

جانشين فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اضافه کرد: سربازان پس از پایان دوره مقدس سربازی خود در عرصه‌های مختلفی به خدمت می‌پردازند و می‌توانند منشا اثرات بسیار زیادی در کشور باشند.

وی تاکید کرد: یکی از مهمترین ماموریت‌های سپاه مسلح‌کردن سربازان به سلاح علم و ایمان و معرفت است که تاکنون تلاش‌های زیادی در این زمینه داشته است و شاهد کارهای بسیار خوبی نیز بوده‌ایم.

وی خواستار تلاش برای بارورکردن ظرفیت‌های جوانان در عرصه‌های مختلف شد و بیان داشت: سربازان نیز باید با الگوگيري از سيره حضرت علي اكبر(ع) مسیر خود را طی کنند و به سعادت دست یابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.