شنبه، ۲۶ مهر ۹۳ - ۰۹:۱۹

به گزارش خبرنگار مهر، احمد تجری مفرد، عصر شنبه در گفتگو با رسانه های استان،  گفت: این مانور به منظور آمادگی نیروهای حفاظتی…

به گزارش خبرنگار مهر، احمد تجری مفرد، عصر شنبه در گفتگو با رسانه های استان،  گفت: این مانور به منظور آمادگی نیروهای حفاظتی و همیاران طبیعت شهرستان علی آباد کتول برای مقابله با حوادث احتمالی برگزار شد.

وی افزود: در هنگام بروز حوادث، هرچند پیشگیری  نقش اصلی و مهمی را دارد، اما لازم است نیروهای حفاظتی و همیاران  با انجام چنین مانورهایی آموزشها و مهارتهایی را که در دوره های آموزشی دیده اند را مرور کنند تا در ذهن آنها نقش بسته و بتوانند از کارایی بالایی در مواقع نیاز برخوردار باشند.

تجری گفت: برگزاری اینگونه مانورها می تواند تاثیر مهمی در عکس العمل نیروهای حفاظتی، همیاران و سایر متولیان در این حوزه داشته باشد.

وی با تاکید برلزوم توجه بیشتر در امر آموزش نیروها تصریح کرد:در زمان بروز حادثه و سوانح نیروهای حفاظتی و همیاران طبیعت باید بتوانند با عکس العمل مناسبی به مهار آتش بپردازد و از شتاب زدگی در انجام این فعالیت ها خودداری کند.

فرماندار علی آباد کتول با بیان اینکه آمادگی و تعامل دستگاههای شهرستان در مواقع خطر امری لازم و پرفایده است اظهار داشت: آمادگی و عکس العمل به موقع دستگاههای اجرایی در شهرستان موجب همکاری به موقع و استفاده بهینه از نیروها و امکانات موجود در جهت مهار وقایع حادث شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *