جمعه، ۰۹ آبان ۹۳ - ۱۲:۳۳

مهدی پاک در گفتگو با خبرنگار مهر درباره دیدار تیم های ماهان تندیس قم و مقاومت البرز در لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: …

مهدی پاک در گفتگو با خبرنگار مهر درباره دیدار تیم های ماهان تندیس قم و مقاومت البرز در لیگ برتر فوتسال اظهار داشت:  هفته دهم رقابت های فوتسال لیگ برتر باشگاه های کشور شامگاه پنج شنبه با برگزاری 2 مسابقه ادامه پیدا کرد که تیم فوتسال ماهان تندیس قم در کرج برابر تیم مقاومت البرز کاری از پیش نبرد و شکست خورد.

وی گفت: در این مسابقه ماهان تندیس قم در شرایطی به میدان رفت که در 2 بازی اخیرش پیروز نشده بود و نیاز مبرمی به برد داشت تا با کسب یک برد دیگر ، صدرنشینی خود را تثبیت کند اما با شکست این تیم برابر مقاومت البرز شرایط تیم ماهان تندیس با پیچیدگی مواجه شد.

سرپرست تیم فوتسال ماهان تندیس قم افزود: در این مسابقه پیمان امینی نژاد، نادر حنیفی، امین نصرالله زاده(2گل) برای تیم مقاومت البرز گلزنی کردند و علیرضا وفایی هر 2 گل تیم ماهان تندیس را به ثمر رساند اما این 2 گل برای کسب امتیاز در کرج کافی نبود.

پاک بیان داشت: شکست ماهان تندیس برابر مقاومت البرز نشان داد ماهان تندیس وارد بحران شده اما باید دست به دست هم دهیم تا ماهان تندیس به روزهای خوب خود بازگردد و پیروزی های متوالی این تیم در لیگ برتر بار دیگر از سر گرفته شود.

وی عنوان کرد: ماهان تندیس تا هفته هفتم تمامی بازی های خود را با پیروزی پشت سر گذاشت و صدرنشین شد اما روزهای تلخ این تیم با شکست عجیب برابر شهرداری ساوه آغاز شد و سپس با تساوی برابر حفاری خوزستان در قم و شکست برابر مقاومت البرز که در رده ماقبل آخر جدول قرار دارد ادامه پیدا کرد.

سرپرست تیم فوتسال ماهان تندیس قم خاطرنشان کرد: تیم فوتسال ماهان تندیس قم با این شکست گرچه کماکان در صدر جدول قرار دارد اما تیم مس سونگون آذربایجان شرقی فردا در صورت پیروزی خانگی برابر شهید منصوری قرچک می تواند بالاتر از ماهان تندیس صدرنشین شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.