سه شنبه، ۲۱ مرداد ۹۳ - ۱۱:۵۲

فرماندار مهران گفت: نفوذ ماهواره در بین خانواده‌ها یک زلزله خاموش است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه ایلام، «مراد ناصری»…

فرماندار مهران گفت: نفوذ ماهواره در بین خانواده‌ها یک زلزله خاموش است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه ایلام، «مراد ناصری» در جلسه بررسی مسائل و مشکلات ماهواره در جامعه با عنوان دجالواره اظهار کرد: این معظل فرهنگی یک زلزله خاموش است.

وی افزود: با برخورد قهرآمیز و مقابله‌ به مثل نمی‌توان با این معظل برخورد کرد و مقابله با این امر نیازمند یک برنامه‌ریزی منسجم، بلندمدت و انجام کار فرهنگی است که باید آن‌ را از مدارس و کانون‌های دانش شروع کرد.

فرماندار مهران اضافه کرد: آگاهی دادن کافی و اصولی به خانواده‌ها در جهت مقابله با تهاجم فرهنگی گسترده غرب به خصوص دولت غاصب اسرائیل در جهت از بین بردن اصلی‌ترین بنیاد اسلام که همان خانواده بوده ضروری است.

ناصری به استفاده از نیروهای متخصص و کارشناس در این زمینه اشاره و عنوان کرد: برگزاری نشست‌های بصیرتی و آموزش‌های ضمن خدمت برای کارکنان و نیروهای اداری و خانواده در جهت مقابله با این معظل باید جدی گرفته شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین فیلی، مسئول تعلیم و تربیت بسیج سپاه ناحیه مهران نیز در این جلسه گفت: انجام کارهای فرهنگی در زمینه مقابله با تهاجمات فرهنگی توسط سپاه از سال گذشته آغاز شده است.

وی به نشانه گرفتن پایه‌های اصلی نظام که خانواده مهمترین رکن آن است توسط کشورهای غربی و بخصوص رژیم صهیونیستی و غاصب اسرائیل اشاره و تاکید کرد: مردم ایران مردمی فهیم، بیدار و آگاه به مسائل سیاسی روز هستند که با حضور در همه صحنه‌ها در برابر این دشمنی‌های آشکار مقاومت می‌کنند.

فیلی به خطرات وجود این گونه معضلات فرهنگی در بین خانواده‌ها جهت از بین بردن بنیان خانواده اشاره و تصریح کرد: طرح تشویقی تعویض ماهواره با یک دستگاه گیرنده دیجیتال و مبلغ 500 هزار ریال توسط سپاه در این زمینه در نظر گرفته شده و شهروندان مهرانی در این زمینه و جهت از بین بردن نقشه‌های شوم دشمن با سپاه ناحیه مهران همکاری کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.