جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۷

آیت‌الله ایمانی با اشاره به تلاش دشمنان برای کم‌رنگ کردن عفاف و حجاب و هدف گرفتن عفاف و حیا در جامعه، تصریح کرد:…

آیت‌الله ایمانی با اشاره به تلاش دشمنان برای کم‌رنگ کردن عفاف و حجاب و هدف گرفتن عفاف و حیا در جامعه، تصریح کرد: این مشکلات با برنامه‌ریزی دنبال می‌شود و دشمن با تجربه‌ی چند باره شکست نظامی در برخورد با نظام جمهوری اسلامی، با برنامه‌ریزی، هجمه به ارزش‌ها و هنجارها را دنبال می‌کند.

ماهواره‌ها هدفی جز ضربه به ارزش‌ها ندارند

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان فارس با تأکید بر توجه بیشتر به مسأله‌ی عفاف و حجاب، افزود: امروز ماهواره خطری است که جامعه را تهدید می‌کند و مسائلی را به انواع و اشکال مختلف مطرح می‌کند که نتیجه آن شکست ارزش‌ها در جامعه است.

آیت‌الله ایمانی با اشاره به فعالیت‌های پیچیده و برنامه‌ریزی شده، 150 شبکه‌ی فارسی زبان ماهواره‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران و افزایش قابل ملاحظه این تعداد شبکه نسبت به سه شبکه فارسی زبان در 20 سال گذشته، خاطرنشان کرد: ‌بحث عفاف و حجاب، موضوعی کارشناسی است و باید بصورت مستقیم از آحاد مردم خواسته شود که آثار ماهواره را از خود دور کنند.

وی با بیان اینکه باید افراد بیشتری را به سمت دین هدایت کرد، گفت: این انتظار اهل بیت(ع) از ماست که همراهان آنها را توسعه دهیم و اگر کسی بی‌تفاوت است به سمت دین بیاوریم، اگر معاند است به مخالف، اگر مخالف است به خاکستری و اگر خاکستری است به همراه تبدیل کنیم.

آیت‌الله ایمانی با بیان اینکه باید وحدت و هم‌دلی را در جامعه تشویق کنیم، خاطرنشان کرد: وحدت و هم‌دلی سرمایه‌ی جامعه است و نماد وحدت نیز مقام معظم رهبری است و این وحدت را باید به عنوان‌های مختلف در قالب وحدت اقشار و طیف‌های گوناگون تشویق کرد، چون حسناتی رقم می‌زند و در روز قیامت در دست راست و در نتیجه منجر به قرار گرفتن در اصحاب یمین می‌شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به فرمایشات صریح و روشن مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای هیئت دولت، اظهار کرد: باید فضایی دنبال شود که از سرمایه‌گذاری پاک، حلال و مثبت حمایت شود و آن را تشویق کنیم و فضای هم‌دلی را توسعه دهیم و توصیه کنیم.

چگونگی بیان نقدها از سوی روحانیون

آیت‌الله ایمانی با اشاره به چگونگی بیان نقدها از سوی روحانیون نیز گفت: اگر نقدهایی نسبت به دولت یا وزرا وجود دارد باید منصفانه و با بیان نکات مثبت، ارزشمند و خدماتی باشد که انجام شده است چون کار اجرا دشوار است و ابعاد مختلفی دارد و اگر اشتباهی از سوی فردی سر می‌زند نباید به‌قدری بزرگ شود که کار مثبت نیز تحت‌الشعاع قرار گیرد.

نماینده‌ی ولی‌فقیه در فارس با توصیه به پرهیز از برخوردهای صفر و 100 با جامعه، خاطرنشان کرد: خداوند متعال نیز این گونه با بنده برخورد نمی‌کند و مقایسه می‌کند و این چنین نیست که اگر بدی از کسی سر زد، خدا او از حیز انتفاع بیندازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.