جمعه، ۰۳ دی ۹۵ - ۱۰:۴۲
ماهیگیری هوشمند

توسعه یک اپلیکیشن جدید برای ماهیگیری هوشمند در حالی توسط محققان یک استارتاپ آمریکایی انجام گرفته که این اپلیکیشن جدید می تواند با…

توسعه یک اپلیکیشن جدید برای ماهیگیری هوشمند در حالی توسط محققان یک استارتاپ آمریکایی انجام گرفته که این اپلیکیشن جدید می تواند با تکیه بر هوش مصنوعی تصاویر گونه های مختلف ماهی را از یکدیگر تشخیص داده و اطلاعات زیادی را در مورد آنها ارائه کند . برای مشاهده توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه شوید .بسیاری از افراد تصور می کنند که ماهیگیری کار بسیار خسته کننده ای بوده و هیچ هیجانی ندارد برای این دسته از افراد شاید ماهیگیری هوشمند تجربه ای جدید باشد و این کار را کمی مهیج تر کند . گروهی از محققان یک استارتاپ آمریکایی توانسته اند با توسعه اپلیکیشن FishVerify کار ماهیگیری را کمی هوشمند تر کنند .

اپلیکیشن FishVerify دارای ۱٫۵ میلیون عکس از بیش از هزار گونه ماهی است . ماهیگیر می تواند پس از صید یک ماهی تصویر آن را درون این اپلیکیشن به اشتراک بگذارد سپس نرم افزار تصویر را مورد پردازش قرار داده و نوع ماهی صید شده را تعیین می کند حالا با توجه به نوع ماهی تمامی اطلاعات آن از جمله ویژگی‌های فیزیکی ، زیستگاه و چگونگی مصرف آن را ارائه خواهد کرد .

همچنین شما با استفاده از GPS گوشی هوشمند خود می توانید گونه های مختلف ماهی های موجود در منطقه ای که در آن حضور دارید را پیدا کرده و اطلاعات آن را نیز دریافت کنید .

البته باید گفت که اپلیکیشن FishVerify هنوز بصورت کامل توسعه نیافته است و حالا تنها نسخه IOS آن در دسترس است . این استارتاپ آمریکایی قصد دارد به کمک وب سایت  Kickstarter بودجه مورد نیاز برای ساخت نسخه اندرویدی آن را تامین کند .

طبق برنامه ریزی های انجام شده اپلیکیشن FishVerify  که برای انجام یک ماهیگیری هوشمند طراحی شده تا فوریه سال ۲۰۱۷ وارد اپ استور و دیگر استور های اندرویدی خواهد شد .

[highlight]منبع : newatlas[/highlight]

2 دیدگاه برای “توسعه یک اپلیکیشن جدید برای ماهیگیری هوشمند + ویدیو”

  1. فهیمه گفت:

    کی گفته هیجان نداره خیلیم مهیجه

  2. خشت خام گفت:

    ماهیگیری لذت بخشه حالا چه برسه به اینکه با هر صید کلی اطلاعات بدست میاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *