سه شنبه، ۲۴ تیر ۹۳ - ۱۱:۱۳

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌ الاسلام علی نعمت ‌زاده عصر دوشنبه در جشن گلریزان شهرستان مرند با تاکید بر ضرورت احسان و نیکوکاری…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌ الاسلام علی نعمت ‌زاده عصر دوشنبه در جشن گلریزان شهرستان مرند با تاکید بر ضرورت احسان و نیکوکاری در تمام روزهای سال گفت: نباید فقرا و نیازمندان را فراموش کنیم، اگر می خواهیم کشور را به جایی برسانیم باید همه مردم از جمله فقرا نیز در شرایط معمولی زندگی کنند.

وی با اشاره به اینکه هرکس طبق آیات قرآنی مشکل یک نفر را حل کند از900 سال عبادت ثواب بیشتری می برد، افزود: البته نباید فراموش کرد که حفظ آبروی نیازمندان در هنگام کمک ضروری و از واجبات است.

حجت الاسلام نعمت زاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در سایه جمع آوری کمک های مردمی تمام نیازمندان و نیز زندانیان جرائم غیر عمد آزاد می شوند، اظهار داشت: حمایت از خانواده‌های زندانیان وظیفه دولت است ولی دولت با شرایط کنونی کشور نمی تواند به همه این نیازها پاسخ دهد و باید خیران وارد عمل شوند.

وی با تاکید بر اینکه مردم مرند اهل احسان هستند و در کارهای خیر همیشه پیش قدم بودند، ابراز داشت: کمک خیران در آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد فرهنگ سازی مفیدی است که می تواند جلوی بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی را بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.