پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۰۷:۰۷

سید مهدی علوی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماه مبارک رمضان ماه خودسازی بوده و فرصت بسیار ارزشمندی…

سید مهدی علوی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماه مبارک رمضان ماه خودسازی بوده و فرصت بسیار ارزشمندی برای تبلور نیکوکاری در جامعه است.

وی اظهار کرد: مردم مؤمن و روزه دار همه ساله از این فرصت طلایی حداکثر بهره را می برند.

وی گفت: دستگیری از نیازمندان و اطعام ایتام در آموزه های دینی ما جایگاه ویژه ای دارد و این مهم در گسترش عدالت و مساوات تأثیر بسزایی می گذارد.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) ششتمد افزود: امسال نیز همزمان با ماه مبارک رمضان سفره های آسمانی توسط این نهاد برای نیازمندان و ایتام پهن خواهد شد.

وی بیان کرد: این امر در شهر ششتمد و روستاهای پرجمعیت در قالب پذیرایی با غدای گرم خواهد بود و در سایر روستاهای کم جمعیت نیز به صورت توزیع بسته های غدایی بین خانواده های زیرپوشش انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه امسال نیز از خیرین تقاضای مساعدت و همیاری داریم، گفت: خدمات این نهاد به محرومان در سایه مساعدت های خیرین می باشد و هر چه مشارکت آنان بیشتر شود زمینه خدمات مطلوبتر فراهم خواهد شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ششتمد افزود: در سال گذشته نیز یک هزار و 700 بسته غذایی بین خانواده های زیرپوشش این نهاد توزیع شد و 500 خانواده نیز در دو مرحله با غذای گرم پذیرایی شدند.

ششتمد در حدود 30 کیلومتری جنوب سبزوار قرار دارد./3

7499 /664

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.