جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۹

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد نقی لطفی در خطبه های نماز جمعه در مصلی شهر ایلام اظهار داشت: ماه مبارک رمضان…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد نقی لطفی در خطبه های نماز جمعه در مصلی شهر ایلام اظهار داشت: ماه مبارک رمضان بهترین زمان و فرصت برای تبلیغ، احیا و گسترش هرچه بیشتر دین مبین اسلام است.

امام جمعه ایلام گفت: ماه مبارک رمضان ماه امتحان و آزمون بزرگ الهی است و در این ماه اهل اخلاص از غیر آن باز شناخته می شود.

حجت الاسلام لطفی با اشاره به برکات ماه مبارک رمضان گفت: در این ماه با دعا، راز و نیاز و تزکیه نفس و دوری از محرمات می توان به قرب الهی رسید.

وی اضافه کرد: اگرچه دشمنان نظام قصد دارند با هجمه فرهنگی باورها و روحیه معنوی و دینی جوانان کشور را تضعیف کنند ولی باید با تبلیغات مناسب و گسترده در مقابل توطئه های آنان ایستادگی کرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: رمضان به عنوان ماه خودسازی بهترین زمان برای تبلیغ دین و تعلیم ارزش های اسلامی است.

حجت الاسلام لطفی با اشاره به جنایات وحشیانه داعش در کشور عراق گفت: این گروهی که وحشیانه ترین اقدامات ضد بشری را انجام میدهد مولود نامشروع آمریکا، اسرائیل و حاکمان فاسد عرب است.

خطیب جمعه ایلام افزود: با فتوای مراجع عالیقدر در عراق و بسیج شدن همه مردم و گروههای مذهبی برای دفاع از سرزمین شان به زودی عراق به مرصاد دیگری برای تروریست های داعش تبدیل خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.