شنبه، ۲۷ شهریور ۹۵ - ۰۶:۲۷
مبارزه ربات های جنگجوی

چندی پیش مبارزه ربات های جنگجوی چند تُنی برای یک پروژه تولید سریال در مقابل مردم و بصورت واقعی  انجام شد . این…

چندی پیش مبارزه ربات های جنگجوی چند تُنی برای یک پروژه تولید سریال در مقابل مردم و بصورت واقعی  انجام شد . این سریال یکی از جدیدترین پروژه های وب سایت کیک استارتر است که در آن ربات‌های جنگجوی چند تنی ساخته و با هم مبارزه خواهند کرد . برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .

کیک‌استارتر نام وب سایتی است برای کمک به پروژه‌های خلاق در زندگی تاسیس شده است . این وب سایت در حال حاضر بیش از ۱۰۰.۰۰۰ پروژه خلاقانه از جمله فیلم و موسیقی را  تامین مالی کرده است .

حالا پروژه جدید این وب سایت  ساخت یک سریال با عنوان ” زندگی واقعی و سقوط تایتان ” است . سازندگان این سریال همگی از برندگان جایزه امی آمریکا می باشند و در بخش جلوه های ویژه بسیار حرفه ای و با تجربه هستند . اکثر صحنه های این فیلم مربوط به جنگ ربات ها بوده و در بخش پایانی آن هم ربات هایی از کشور آمریکا و ژاپن با هم به مبارزه خواهند پرداخت .

اما نکته جالب در مورد سریال زندگی واقعی و سقوط تایتان  این است ربات های به کار رفته در سریال همگی واقعی بوده و گروه های رباتیکی حرفه ای آنها را ساخته اند  . این ربات های چند تنی به این شکل هستند که یک انسان می تواند داخل آن نشسته و حرکت ربات را کاملا کنترل کند . این سوژه در بسیاری از فیلم های هالیوودی به کار رفته و طرفداران بسیار زیادی هم دارد از جمله  فیلم ترنسفورمرها که منتقدان اقبال خوشی به آن نداشته اند اما فیلم طرفداران زیادی در سراسر جهان داشته است .

قرار است سریال زندگی واقعی و سقوط تایتان با موضوع مبارزه ربات های جنگجوی از ماه آینده هردو هفته یکبار در فیس بوک و یوتیوب کیک‌استارتر پخش شود . سازندگان این سریال اعلام کرده اند که هنوز در حال فیلمبرداری هستند و ممکن است نتوانند در موعد مقرر سریال را به پخش برسانند .

باهم در میهن پست ویدیویی از مبارزه ربات های جنگجوی چند تنی را تماشا خواهیم کرد.

 

[highlight]منبع : engadget[/highlight]

 

یک دیدگاه برای “مبارزه ربات های جنگجوی چند تُنی + ویدیو”

  1. رامین گفت:

    اینکه یک انسان به صورت مستقیم و نه با استفاده از کنترل میتونه اونو کنترل و هدایت کنه خیلی خوبه.عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.