پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۵۷

بیژن خالقوردی پور روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: با هدف اعمال سیاست تنظیم بازار ، اصلاح نظام توزیع با محوریت…

بیژن خالقوردی پور روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: با هدف اعمال سیاست تنظیم بازار ، اصلاح نظام توزیع با محوریت عدالت گستری و در راستای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها ، نظارت بر واحدهای توزیعی ، تولیدی و خدماتی به صورت جدی اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه در این مدت چهار هزار و 363 بازرسی از واحدهای صنفی و نانوایی های این شهرستان صورت گرفته، اضافه کرد: در نخستین ماه از فصل بهار ، 119 پرونده تخلف تشکیل و متخلفان به میزان 231 میلیون و 833 هزار و 200 ریال از سوی اداره تعزیرات حکومتی جریمه شدند.

خالق وردی پور ادامه داد: این بازرسی ها با همکاری 10 بازرس اداره صنعت ، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان آستارا انجام شده است.

وی گرانفروشی ، درج نکردن قیمت ، کم فروشی و صادر نکردن صورتحساب را به ترتیب جزو بیشترین تخلفات متصدیان واحدهای صنفی در شهرستان آستارا ذکر کرد.

وی با اشاره به انجام 36 مورد گشت مشترک با ادارات مختلف شهرستان آستارا در فروردین ماه امسال اظهار کرد: در این مدت 59 مورد گزارش و شکایات مردمی ثبت شده است.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مرزی بندر آستارا یادآور شد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی مراتب را با شماره تلفن 124 اداره صنعت ، معدن و تجارت و یا با شماره 01825219767 واحد بازرسی اتاق اصناف شهرستان آستارا اطلاع دهند.

شهرستان آستارا در 200 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.ک/3

7105 / 535 / 695

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.