سه شنبه، ۲۷ خرداد ۹۳ - ۰۷:۰۲

به گزارش خبرنگار مهر، تقی محمد نژاد ظهر سه شنبه در نشست صمیمی هنرمندان و پرسنل حوزه هنری با مدیر کل فرهنگ و…

به گزارش خبرنگار مهر، تقی محمد نژاد ظهر سه شنبه در نشست صمیمی هنرمندان و پرسنل حوزه هنری با مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان افزود: همکاری و هم افزایی همه دستگاه های فرهنگی باعث رشد و توسعه هنر استان می شود.

وی ادامه داد: اداره فرهنگ و ارشاد استان و دیگر نهادهای متولی فرهنگ در حقیقت رسالت حوزه هنری را دنبال می کنند چرا که حوزه هنری به دنبال هنر دینی است.

محمد نژاد تصریح کرد: خوشبختانه جمهوری اسلامی توسط حکومت دینی اداره می شود و همه زیر سایه حکومت دینی باید برای شکوفایی فرهنگ و هنر دینی و اسلامی دست به دست هم دهیم.

در ادامه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن تاکید بر ترویج فرهنگ و هنر دینی گفت: توسعه هنر استان مستلزم همکاری تمام دستگاههای فرهنگی است.

حجت الاسلام علی اصغر فضیلت افزود: در تعریف عام همه ما جزو یک خانواده هستیم به همین منظور همه باید تلاش کنیم تا کارشناسانه تر به فعالیت خود ادامه دهیم.

وی ادامه داد: رویکرد حوزه هنری فرهنگ و هنر دینی است درحالی که ارشاد به دنبال معنای عام فرهنگ است، این بدان معنا نیست که فعالیت این دو دستگاه جدای از هم خواهد بود.

حجت الاسلام فضیلت از برپایی همایش نقد و نظر خبر داد و بیان کرد: در این همایش عملکرد فرهنگ و ارشاد و اهالی هنر استان مورد نقد و بررسی قرار می یگیرد.

این مسئول گلستانی اظهار کرد: نیاز است برای برپایی هرچه بهتر این همایش دستگاههای متولی فرهنگ پای کار بیایند اما اگر حاضر به شرکت در این همایش نشوند باز هم این گردهمآیی با هدف ارتقا فرهنگ و هنر استان برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.