یکشنبه، ۰۶ مهر ۹۳ - ۰۳:۳۷

یک محیط‌بان شهرستان سرپل ذهاب در درگیری با صیادان غیرمجاز مجروح شد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، منطقه کرمانشاه، علی زمان خان‌محمدی رئیس…

یک محیط‌بان شهرستان سرپل ذهاب در درگیری با صیادان غیرمجاز مجروح شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، منطقه کرمانشاه، علی زمان خان‌محمدی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سرپل ذهاب با اعلام این خبر، اظهار کرد: یک اکیپ از محیط بانان محیط زیست استان کرمانشاه با دریافت گزارش مبنی بر وقوع تخلف زیست محیطی و صید غیر مجاز و کشتار گسترده آبزیان در منطقه حضور یافته و با پنج متخلف برخورد کردند‌.

به گفته این مسئول، یکی از محیط بانان به نام «کیومرث مروتی پور» در درگیری با متخلفین از ناحیه سر مجروح شد‌.

خان محمدی با بیان اینکه این محیط بان توسط سایر محیط بانان به بیمارستان منتقل شد، ادامه داد: وی تحت عمل جراحی و درمان قرار گرفت.

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست سرپل ذهاب تصریح کرد: در همین راستا پرونده‌ای در دادستانی شهرستان سرپل ذهاب تشکیل شده و ضارب به دلیل عدم تامین وثیقه روانه زندان شد‌.

وی یادآوری کرد: متخلفین که با یک دستگاه موتور برق پرقدرت و کابل مربوطه اقدام به صید غیرمجاز ماهیان و کشتار گسترده آبزیان کرده بودند، دستگیر شدند.

خان محمدی ضمن هشدار به افراد متخلف و قانون گریز در موضوع محیط زیست، گفت: یگان حفاظت محیط زیست این اداره با هرگونه تخریب و شکارو صید غیر مجاز برخورد قانونی کرده و برابر مقررات عمل می‌کند.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *