دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۹:۱۴

به گزارش خبرنگار مهر، این مجمع بعد از ظهر دوشنبه با حضور “رضا حیدری” رییس فدراسیون، “قربانعلی پاشا” مدیرکل ورزش و جوانان گلستان…

به گزارش خبرنگار مهر، این مجمع بعد از ظهر دوشنبه با حضور “رضا حیدری” رییس فدراسیون، “قربانعلی پاشا” مدیرکل ورزش و جوانان گلستان و اعضای مجمع هیات هنرهای رزمی و کونگ فو استان برگزار شد.

در این نشست دو ساعته پیرامون وضعیت فعلی و آینده هیات هنرهای رزمی و کونگ فو استان بحث و تبادل نظر شد . اعضای مجمع دیدگاه ها و مشکلات خود را با مسئولین استان و فدراسیون در میان گذاشتند.

فدراسیون 50 درصد تجهیزات را بدهد

مدیرکل ورزش و جوانان استان از رییس فدراسیون خواست 50 درصد تجهیزات موردنیاز رشته کونگ فو را به شهرستان ها کمک کند.

قربانعلی پاشا خطاب به رییس فدراسیون هنرهای رزمی و کونگ فو گفت: گلستان از جمله استان های محروم کشور است و 10 شهرستان ما جزو مناطق محروم به حساب می آیند.

وی افزود: با توجه به محرومیت استان ما چنانچه بیشتر از استان های دیگر به گلستان کمک کنید، مطمئن باشید استان های دیگر عملکرد شما را زیر سوال نمی برند.

پاشا در ادامه گفت: بر همین اساس از شما می خواهم لطف خود را شامل ما کنید و 50 درصد تجهیزات اولیه این ورزش از قبیل “تشک تاتامی” را به شهرستان ها بدهید و بقیه آن را خودمان تامین می کنیم.

وی تصریح کرد: این یک جاده دوطرف است. از این طرف ما هم قول می دهیم در تمامی مسابقات رده سنی کشور شرکت کنیم و در تیم ملی نمایندگان بیشتری داشته باشیم.

بیش از 17 میلیون تومان درآمد داشته ایم

رییس هیات هنرهای رزمی و کونگ فو گلستان از درآمد بیش از 17 میلیون تومانی این هیات ورزشی در سال 92 خبر داد.

سید محمد موسوی در مورد میزان دریافتی های سال گذشته گفت: در سال 92 اداره کل ورزش و جوانان استان 11 میلیون تومان به هیات هنرهای رزمی کمک کرده درحالی که فدراسیون تنها یک میلیون تومان پرداخت کرده است.

موسوی افزود: همچنین مبالغ دیگری از طریق کمک های مردمی و فروش احکام به دست آورده ایم که در مجموع 17 میلیون و پانصد هزار تومان درآمدهای سال گذشته هیات بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته در 25 مسابقه استانی شرکت و میزبانی مسابقات شمال کشور را بر عهده داشتیم. 3 بار به مسابقات کشوری اعزام داشته ایم و 7 ملی پوش در 146 روز در اردوی تیم ملی بوده اند که مجموعاً حدود 12 میلیون تومان هزینه های سال گذشته هیات بوده است.

موسوی با “استاد” خطاب کردن رییس جدید فدراسیون کونگ فو تصریح کرد: حیدری که در راس فدراسیون قرار گرفته از جمله مدیرانی است که به واسطه حضور 35 ساله در رشته کونگ فو با دغدغه های اهالی این ورزش آشناست.

رییس هیات هنرهای رزمی و کونگ فو استان به مهم ترین برنامه های سال جاری پرداخت و گفت: برنامه ریخته شده بسیار منظم است و افراد هیات به طور شبانه روز برای آن وقت گذاشته اند. ارتقای مربیگری و داوری و راه اندازی لیگ آقایان و بانوان در صورت اعلام آمادگی شهرستان ها از جمله برنامه های سال جاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *