یکشنبه، ۱۰ اسفند ۹۳ - ۰۹:۵۵

به گزارش میهن پست – امیر سلطان‌احمدی عروسک‌گردان شخصیت پسرعمه‌زا در مجموعه «کلاه قرمزی» گفت: این روزها مشغول تمرین «کلاه قرمزی ۹۴» هستیم…

به گزارش میهن پست – امیر سلطان‌احمدی عروسک‌گردان شخصیت پسرعمه‌زا در مجموعه «کلاه قرمزی» گفت: این روزها مشغول تمرین «کلاه قرمزی ۹۴» هستیم و همه چیز خوب پیش می‌رود. اکنون در هفته چهارمی به سر می‌بریم که مشغول فعالیت هستیم و همچنان جلو می‌رویم.
وی درباره زمان آغاز ضبط نیز اظهار کرد: طبق معمول صحبتی از اینکه تاریخ ضبط چه زمانی خواهد بود به میان نیامده و همه چیز بسته به این است که چه زمانی با تلویزیون به توافق برسیم. ما از ۲۰ روز تا ۴۰ روز هم تمرین داشتیم که ۴۰ روز آن مربوط به نوروز سال ۹۰ بود. تمرین‌های برنامه نوروز ۹۴ نیز مشخص نیست تا کی ادامه دارد و چه زمانی وارد ضبط می‌شویم.

سه‌شنبه ۵ اسفند خبر رسید عروسک‌گردان‌ها و صداپیشه‌های «کلاه قرمزی» مشغول تمرین نهایی هستند و به زودی ضبط این مجموعه تلویزیونی آغاز می‌شود.

سری جدید مجموعه «کلاه قرمزی» در ۲۲ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای برای پخش در نوروز و اعیاد سال ۹۴ تولید می‌شود و پخش آن از ششم فروردین و پس از پایان ایام فاطمیه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *