چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۴

پلیس راه کشور محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی آخرهفته را اعلام کرد. به گزارش ایسنا، پلیس راه راهور ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: برای…

پلیس راه کشور محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی آخرهفته را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، پلیس راه راهور ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: برای افزایش ایمنی و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایان هفته محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های عبور و مرور به شرح زیر در محورهای شمالی کشور اجرا خواهد شد:

1- تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 93/4/11 تا ساعت 24 روز جمعه 93/4/14 از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران سمنان مشهد و بالعکس ممنوع است.

محور کرج چالوس

الف- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج چالوس کماکان ممنوع می‌باشد.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه 93/4/13 تا ساعت یک بامداد روز شنبه 93/4/14 از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه، از ساعت 17:30 روز جمعه 93/4/13 تا ساعت یک بامداد روز شنبه 93/4/14 از 15 کیلومتری جنوب مرزن‌آباد (دزدبن) به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

محور هراز

الف- تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

ب- تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز جمعه 93/4/13 از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

تبصره 1- پلیس راه استان البرز موظف است طوری برنامه‌ریزی نماید که حداثر به مدت یک ساعت و نیم پس از انسداد میدان امیرکبیر (شروع ساعت محدودیت) نسبت به تحویل وسایل نقلیه به اسورت پلیس راه استان مازندران در دهانه شمالی تونل کندوان اقدام کند.

تبصره 2- پلیس راه استان‌های البرز و مازندران در هنگام اجرای محدودیت، وسایل نقلیه را با دو تیم که یکی در جلو و دیگری در انتها قرار دارد، اسکورت کنند.

همچنین مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120 و 88255555 (ده خط) به طور شبانه‌روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.