چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۵:۱۸

به گزارش  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران  تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه – 28 خرداد ماه – تا ساعت 24 روز جمعه…

به گزارش  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران  تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه – 28 خرداد ماه – تا ساعت 24 روز جمعه – 30 خرداد ماه – از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و برعکس ممنوع است.

در محور کرج – چالوس نیز رفت و آمد انواع تریلر، کامیون و کامیونت همچنان ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه – 30 خرداد ماه – تا ساعت یک بامداد روز شنبه – 31 خرداد ماه – از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مامورین پلیس راه در محل رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 و 30 دقیقه روز جمعه – 30خرداد ماه – تا ساعت یک بامداد روز شنبه – 31 خرداد ماه – از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد(دزدین) به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

در محور هراز نیز تردد تمام تریلرها همچنان ممنوع است و رفت و آمد تمام کامیون و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه – 28 خرداد ماه – و از ساعت شش تا 24 روز های پنجشنبه و جمعه – روزهای 29 و 30 خرداد ماه – از این محور ممنوع است.

در محور فیروزکوه نیز تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش تا 24 روز جمعه – 30 خرداد ماه – از تهران به قائم شهر و برعکس ممنوع است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120 و 88255555(10 خط) به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.