جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۵

راهنمایی و رانندگی ناجا محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی پایان هفته در جاده‌های کشور را اعلام کرد. به گزارش فارس، سرهنگ محمدحسین حمیدی، رئیس…

راهنمایی و رانندگی ناجا محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی پایان هفته در جاده‌های کشور را اعلام کرد.

به گزارش فارس، سرهنگ محمدحسین حمیدی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی ایام آخر هفته را به شرح ذیل اعلام کرد و گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه مورخ 4 تیرماه الی ساعت 24روز جمعه مورخ 6 تیرماه در محورهای هراز،فیروزکوه، کرج- چالوس،قزوین- رشت،تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع می باشد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: تردد انواع تریلر و کامیونها از محور کرج چالوس کماکان ممنوع است.

وی تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14روز جمعه مورخ 6 تیر الی ساعت 2 بامداد روز شنبه مورخ 7 تیر ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت 17:30روز جمعه مورخ 6 تیر الی ساعت 2 بامداد روز شنبه مورخ 7 تیر ماه با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد ( دزبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ حمیدی به محور هراز اشاره داشت و گفت: تردد کلیه تریلرها ازاین محور کماکان ممنوع می باشد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا ادامه داد: تردد کلیه کامیونها و کامیونت ها بجز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 الی24  روزهای چهار شنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ 4،5 و6  از محور هراز ممنوع است.

وی گفت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 24 روز جمعه مورخه 6  تیرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 15 الی 24با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد کلیه وسایل نقلیه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء ) بصورت یکطرفه می باشد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: تردد کلیه تریلرها بجز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 الی 24 روزجمعه مورخه 6 تیرماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع می باشد.

لازم به ذکر است: ضمناً مرکز اطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120 و88255555 (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان عزیز کشور مان می باشد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار داشت: رانندگان وسایل نقلیه ای که در طول مسیر دارای محدودیت در حرکتند، موظفند به نحوی برنامه ریزی و تردد نمایند که قبل از ساعت اجرای محدودیت از جاده عبور کنند در غیر اینصورت از حرکت آنان جلوگیری به عمل می آید.

این مقام انتظامی تصریح کرد: رانندگان وسایل نقلیه باربری و حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی هنگامیکه فاقد بار می باشند در محورهایی که محدودیت تردد کامیون و کامیونت و تریلر اعمال می گردد مجاز به تردد نیستند.

انتهای پیام/
– See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930403000837#sthash.8HifdEkz.dpuf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.