شنبه، ۰۳ خرداد ۹۳ - ۰۱:۰۷

محمد غلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به جدایی‌اش از تیم فوتبال سپاهان، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: روز چهارشنبه…

محمد غلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به جدایی‌اش از تیم فوتبال سپاهان، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: روز چهارشنبه به اصفهان آمدم و برای تسویه‌حساب به باشگاه سپاهان رفتم تا با مسئولان باشگاه صحبت کرده و تسویه‌حساب خود را از باشگاه دریافت کنم. باید بگویم جدایی از سپاهان برایم سخت است اما بهتر است که از این تیم جدا شوم.

وی افزود: دو فصل خیلی خوب در تیم سپاهان داشتم اما برایم سخت است در تیمی نیمکت‌نشین باشم. سپاهان تیم بزرگی به شمار می‌رود و حضور در آن تجربه بزرگی بود اما به هر حال باید از این تیم جدا شوم و از مردم اصفهان تشکر می‌کنم.

مهاجم تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: دیگر نمی‌توانم در این تیم بمانم زیرا اگرچه با نظر کرانچار به این تیم آمدم اما به هر حال او زیاد به من بازی نداد و من برای او و تیم سپاهان آرزوی موفقیت می‌کنم. در این دو سال دوران خوبی داشتم و بهترین‌ها را برای تیم سپاهان آرزو می‌کنم.

غلامی با بیان اینکه از تیم ملوان برای فصل آینده پیشنهاد دارم، بیان داشت: از تیم ملوان پیشنهاد داشتم و با مسئولان باشگاه در این زمینه صحبت کردم. در این چند روز از چند تیم دیگر نیز پیشنهاد دریافت کرده‌ام اما هنوز تصمیمی نگرفته‌ام.

وی با بیان اینکه فوتبالم را مدیون تیم ملوان هستم، اظهار کرد: من با مسئولان باشگاه صحبت کردم و علاقه بسیاری به این تیم داریم اما در کنار آن 3 پیشنهاد خارجی دارم و باید بهترین تصمیم را برای فصل آینده دریافت کنم زیرا هنوز تصمیمی نگرفته‌ام.

مهاجم تیم فوتبال سپاهان در پایان گفت: سپاهان را دوست دارم و محرم خیلی دوست داشت در این تیم بمانم اما به هر حال باید جدا شوم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.