شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۴

پس از بررسي تخلف دوپينگ مهدي جاويد در جريان رقابت‌هاي ليگ برتر، پرونده وي در کميسيون بدوي مورد رسيدگي قرار گرفت و بر…

پس از بررسي تخلف دوپينگ مهدي جاويد در جريان رقابت‌هاي ليگ برتر، پرونده وي در کميسيون بدوي مورد رسيدگي قرار گرفت و بر اساس راي اوليه منتشر شده، اين بازيکن به سه ماه محروميت از شرکت در رقابت‌هاي ليگ برتر و فوتسال محکوم شد.

به نقل از ايسنا، دکتر هاشميان، رييس کميته پزشکي فدراسيون فوتبال با اعلام اين خبر اظهار کرد: به جز مهدي جاويد يک فيزيوتراپيست نيز به مدت 4 سال از شرکت در کليه فعاليت‌هاي رسمي در فوتسال محروم شد. البته اين راي بدوي است و با توجه به درخواست استينافي که فيزيوتراپيست داده است، اين پرونده در جلسه استيناف دوپينگ مورد بررسي قرار خواهد گرفت تا درخصوص جزئيات اين مسئله پس از بررسي در جلسه استيناف راي نهايي اعلام خواهد شد.

وي گفت: از لحظه اعلام اين راي در کميسيون بدوي محروميت فيزيوتراپيست و مهدي جاويد شروع شده تا زماني که تکليف نهايي اين بازيکن و فيزيوتراپيست در جلسه استيناف مشخص شود. طبق آيين‌نامه طي 10 روز آينده جلسه استيناف براي بررسي پرونده اين دو متخلف تشکيل خواهد شد که پس از قطعي شدن، اسم و مشخصات اين فيزيوتراپيست اعلام خواهد شد. راي بدوي قابل تجديدنظر است و در صورتي که در جلسه استيناف تخلف صورت گرفته، مورد تاييد قرار نگيرد، راي بدوي باطل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.