پنجشنبه، ۰۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۷:۱۹

به گزارش خبرنگار ایرنا محسن رضایی ، پنجشنبه در جمع جوانان و دانشجویان در یاسوج با بیان این که نباید دنبال مچ گیری…

به گزارش خبرنگار ایرنا محسن رضایی ، پنجشنبه در جمع جوانان و دانشجویان در یاسوج با بیان این که نباید دنبال مچ گیری و تخریب دولت بود ، افزود: دولت هم باید برای پیشبرد اهداف و برنامه های اقتصادی خود از مشورت و کمک دیگران غافل نشود.

وی بیان کرد: مشارکت و خرد جمعی در انجام کارها به ویژه مسائل اقتصادی راه را برای رسیدن ایران اسلامی به قله های رفیع و اهداف توسعه ای خود هموار خواهد کرد.

رضایی ،نقش جوانان و دانشجویان انقلابی را در پیشبرد اهداف و تقویت نظام اسلامی مهم خواند و اظهار کرد: ارتباطم با جوانان یک رابطه فکری، عقیدتی و انقلابی است.

وی گفت: همه ما بر اساس یک تفکر و راهبرد اعتقادی همدیگر را پیدا کرده ایم و باید برای تقویت این ارتباط مقدس تلاش کرد.

دبیرمجمع تشخیص مصلت نظام به حضورخود در انتخابات ریاست جمهوری دور یازدهم اشاره کرد و افزود: دلیل نامزد شدنم درعرصه انتخابات ، کسب قدرت و منفعت طلبی های شخصی و گروهی نبود.

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از مطالب خود به موضوع اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها اشاره کرد و گفت : دولت یازدهم مصمم است تا این مرحله را با برنامه و امید اجرا کند.

رضایی همچنین در ادامه سفر خود به استان کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با استاندار این استان با اشاره به اهمیت ابلاغ سیایت های اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معطم انقلاب ، بیان داشت: تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی شکوفایی استعدادهای طبیعی مناطق محروم را به دنبال دارد.

رضایی ادامه داد:توانایی ها و ظرفیت های مناطق محروم و کم برخوردار نظیر کهگیلویه وبویراحمد با اجرایی شدن صحیح برنامه های اقتصاد مقاومتی بالفعل و شکوفا خواهد شد.

وی به توانمندهای متنوع مناطق مختلف کشور اشاره کرد و افزود: باید با عزم ملی و مدیریت جهادی و تحقق شعار و رهنمودهای مورد توجه رهبر معظم انقلاب به روند توسعه بیش از پیش کشور به ویژه در بخش اقتصاد و فرهنگ کمک کرد.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد هم دراین دیدار گفت:تلاش مدیریت اجرایی این استان بهره گیری مطلوب از قابلیت ها و توانمندی های بومی و کمک به اقتصاد ملی است.

سید موسی خادمی افزود: بهره گیری از تمام ظرفیت های طبیعی و اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد در دولت تدبیر و امید با هدف تقویت چرخه تولید، ایجاد اشتغال و بهره روی بیش از پیش و با رویکرد تحقق اهداف آرمانی مورد نظر رهبر معظم انقلاب مورد توجه قرار گرفته است.ک/2

671/7530/7533 /679

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.