پنجشنبه، ۰۱ آبان ۹۳ - ۰۵:۵۳

به گزارش خبرنگار مهر، محمد صادق پورمهدی ظهر پنج شنبه در جلسه شورای فنی استان اظهار داشت: برای تحقق اهداف نظارتی، اداره کل…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد صادق پورمهدی ظهر پنج شنبه در جلسه شورای فنی استان اظهار داشت: برای تحقق اهداف نظارتی، اداره کل استاندارد آذربایجان شرقی کنترل بر محصولات عرضه شده به بازار مصرف را گسترش خواهد داد.

وی ادامه داد: در این راستا از تمامی دستگاه های مرتبط خواسته شده است برخورد قاطعی با متخلفان داشته باشند.

پورمهدی ممانعت از ارائه محصولاتی با کیفیت نازل به بازار مصرف را وظیفه ارگان های دولتی دانسته و گفت: مردم از حکومت انتظار تامین سلامتشان را دارند و به همین دلیل باید تمامی دستگاه ها گوش به زنگ بوده و در راستای تامین سلامت مردم بکوشند.

وی با بیان اینکه نظارت بر تولید کالاهای با کیفیت تنها وظیفه اداره استاندارد نیست، گفت: مدیریت عالی استان توجه ویژه ای به ارتقای کیفی محصولات تولیدی در آذربایجان شرقی دارد، از این رو تمامی دستگاه ها دولتی از قبیل استانداری، صنعت و معدن و محیط زیست می توانند نقش مهمی در این خصوص با همکاری اداره کل استاندارد ایفا کنند.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: از تولیدکنندگان استان نیز توقع داریم که سطح کیفی تولیدات خود را افزایش دهند تا بتوانیم از این فرصت برای صادرات کالاهای تولیدی خود استفاده کنیم.

پورمهدی همچنین با اشاره ای به تولید مناسب مصالح ساختمانی در استان گفت: استان های همجوار در حوزه مصالح ساختمانی بخشی از نیازهای بازار مصرف خود را از این استان تامین می کنند که اگر این محصولات از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشند علاوه بر آنکه به صنعت و اقتصاد استان آسیب وارد می کنند، موجب بدبینی مردم از دستگاه های نظارتی می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.