دوشنبه، ۲۶ خرداد ۹۳ - ۰۳:۱۳

عباسعلی بخشی امروز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : احداث و زیرسازی محور جدید روستای امین آباد رشتخوار به طول…

عباسعلی بخشی امروز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : احداث و زیرسازی محور جدید روستای امین آباد رشتخوار به طول پنج کیلومتر از سال 1389 توسط اداره راه و شهرسازی رشتخوار آغاز که طی این مدت دو لایه خاکریزی به حجم 12هزار مترمکعب و یک لایه زیر سازی رودخانه به حجم پنج هزار و 625 مترمکعب اجرا شد.

وی افزود:ایجاد یک راه روستایی مناسب در هر منطقه می تواند اثرات بسیار مثبتی از جمله کاهش هزینه های حمل و نقل محصولات کشاورزی از روستاها به بازار مصرف، تردد راحت و ایمن روستائیان از روستا به شهر و بالعکس، افزایش تولیدات کشاورزی، رشد اقتصاد روستایی و غیر را به همراه داشته باشد.

رییس اداره راه و شهرسازی رشتخوار افزود: این اداره در راستای فعالیتهای خود در زمینه حفظ و نگهداری محورهای تحت پوشش ، نگاه ویژه ای به بخش راههای روستایی دارد.

بخشی گفت :همچنین احداث یک مورد آب نما بطول 100 متر و حجم بتن ریزی 300 مترمکعب انجام شده که از طول پنج کیلومتر احداث شده محور فوق ، 1،5 کیلومتر از آن در سالجاری با پیگیری های بعمل آمده و جذب اعتبارات با عرض 5،5 متر آسفالت شد.

رییس اداره راه و شهرسازی رشتخوار اظهار کرد : روستای امین آباد در حال حاضر در محور اصلی مجتمع صنعتی ˈفولاد نورˈ قرار گرفته و آسفالت این محور مزایای اقتصادی فراوانی برای شهرستان و مردم منطقه خواهد داشت.

2718/659

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.