جمعه، ۲۴ مرداد ۹۳ - ۰۳:۳۰

رئیس پلیس ‌راه استان قم با اشاره به ادامه تکمیل عملیات اجرایی راهسازی محور قم – گرمسار و تبدیل آن به آزادراه، گفت:…

رئیس پلیس ‌راه استان قم با اشاره به ادامه تکمیل عملیات اجرایی راهسازی محور قم – گرمسار و تبدیل آن به آزادراه، گفت: این محور علیرغم مسدود بودن همچنان روزانه شاهد حوادث و تصادفات خونباری است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، سرهنگ اردشیر جمشیدی‏‌‏راد روز پنج‌شنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: بازگشایی اولیه محور قم – گرمسار و کوتاه شدن زمان رسیدن به مقصد باعث هجوم خودروها به این محور و بروز حوادث و سوانح رانندگی شد و این حوادث تلخ سبب شد تا مسئولان به تعریض و استاندارد سازی آن اقدام کنند.

وی سپس از وقوع یک فقره حادثه منجر به فوت در کیلومتر 42 این محور خبر داد و گفت: روز گذشته راننده یک دستگاه پراید به علت ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه در کیلومتر 42 محور قم – گرمسار خودرو واژگون که بر اثر این حادثه تنها پسر پنج ساله خانواده فوت و پدر ،‌مادر و دختر خانواده نیز به علت شدت جراحات توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس پلیس ‌راه فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به وقوع 3 فقره تصادف طی چهار روز در این محور، دو حادثه دیگر را اینگونه تشریح کرد: حادثه اول مابین یک دستگاه کامیون و یک دستگاه پراید رخ داد که بر اثر آن راننده پراید در دم فوت کرد و دومین حادثه نیز مابین یک دستگاه نیسان و ایسوزو رخ داد که منجر به مجروحیت راننده نیسان شد.

وی گفت: نقشه راه تاثیر‌گذار است و سهم سایر سازمان‌ها در وقوع حوادث و کروکی اعلام می‌شود.

جمشیدی‏‌‏راد به رانندگان توصیه کرد: به هیچ عنوان در محور قم – گرمسار که فاقد علائم راهنمایی و رانندگی و هنوز بازگشایی نشده است، تردد نکنند تا شاهد حوادث تلخ در این محور نباشیم.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *