یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۳۲

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام زین العابدین روحانی نیا در مراسم برگزاری انتخابات شورای استانی بنیاد دعبل خراسان شمالی افزود: ساماندهی، برنامه ‌ریزی…

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام زین العابدین روحانی نیا در مراسم برگزاری انتخابات شورای استانی بنیاد دعبل خراسان شمالی افزود: ساماندهی، برنامه ‌ریزی و شناسایی خدمتگزاران فرهنگی و مداحان و ذاکران اهل بیت (ع) یکی ازمهمترین رسالت های بنیاد دعبل است.

وی با شاره  به نقش و اهمیت تبلیغ در اسلام اظهار داشت: مداحان با هنر مداحی نقش بسزایی در ترویج آموزه های دینی در جامعه دارند.

حجت الاسلام روحانی نیا خواستار برطرف‌ کردن مشکلات معنوی و مادی مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) و ارج ‌نهادن به خدمات آنان از سوی این بنیاد شد.

در ادامه این نشست، مراسم انتخاب اعضای جدید شورای استانی دعبل برگزار که در پایان علی اصغر قلعه نویی به‌ عنوان رئیس شورا، مصطفی محمدنیا به‌ عنوان نماینده استانی و آقایان قدوسی، شریعت دوست و مهرنیا به ‌عنوان اعضای این شورا تعیین شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، بنیاد دعبل خزاعی با هدف خدمت‌ رسانی و اهداف صنفی برای جامعه ستایشگران، شعراء و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت تشکیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.