یکشنبه، ۲۹ تیر ۹۳ - ۰۸:۵۰

بهمنی مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده و وزارت ورزش جوانان در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، با اعلام این خبر گفت:…

بهمنی مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده و وزارت ورزش جوانان در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، با اعلام این خبر گفت: به منظور ایجاد روابط مناسب بین اقوام خانواده در طول زندگی مدارس خانواده تشکیل خواهد شد.

وی با اشاره به این که در این مدارس در خصوص موضوعات مختلف آموزش داده می‌شود، اظهار کرد: در مدارس خانواده همه‌ی اعضای خانواده آموزش‌هایی را در جهت زندگی بهتر و قوام زندگی در غالب محتواهای سازمان یافته از جمله فرزند پروری، ارتباط با والدین، طرز زندگی و مرحله سالمندی است.

بهمنی در ادامه تصریح کرد: این طرح به عنوان پیشنهاد در حال حاضر مطرح شده و برای اجرایی شدن نیاز به زمان دارد و از سال آینده اجرا خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به این که ثبت نام در این مدارس اختیاری است افزود: جزئیات چگونگی ثبت نام در این مدارس به علاقه‌مندان اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان بیان داشت: در این مدارس از ظرفیت‌های بخش خصوصی استفاده شده و زیر نظر فرهیختگان و صاحب نظران اداره می‌شود که بعد از ثبت نام علاقه‌مندان تحت آموزش اساتید مجرب قرار می‌گیرند.

بهمنی در پایان خاطرنشان کرد: تلاش ما این  است که بعد از اجرا در اولین مدرسه در مدارس کلیه کشورها هم اجرا شود.

انتهای پیام/ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.